Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott valaki a védőnőtől...

Kapott valaki a védőnőtől Kismamák könyve vagy valami hasonló nevű kiadványt? Ez minden városban jár vajon?

Figyelt kérdés
Már egyszer voltam a védőnőnél, de nem kaptam semmit a kiskönyv kivételével. Most mondja a barátnőm, hogy ő meg kapott ilyen könyvet amiben benne van hogy fejlődik a baba, meg csomó kupon. A barátnőm másik városban lakik. Csak én nem kaptam ilyet, vagy tényleg nem mindenhol jár?
2009. júl. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amikor először voltam, nekem kétféle újságot, meg két könyvecskét adott. Az egyikben a babavárás kettesben, a másik meg olyan ami a fejlődésről szól. (Debrecen)
2009. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanolyanokat kaptam, mint az első válaszoló. Az is lehet, hogy csak elfogyott neki, majd lehet hogy kap még, és legközelebb ad neked is.
2009. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit :(
2009. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en kaptam egy csomo ujsagot, termekmintak meg kuponok voltak benne, meg terhes naptart, amibe benne van mikor milyen vizsgalat következik, milyen szamon tudok bejelentkezni a megyei korhazba, meg persze magat a kiskönyvet. pedig nem varosban lakom.
2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rákérdezek a védőnőnél. Úgy látom elég változó hogy ki kap és ki nem!
2009. júl. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!