Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes rendelni Szülők...

Érdemes rendelni Szülők lettünk havi kiadványt?

Figyelt kérdés
Ma hívott egy hölgy hogy a Felicitas-tól kapta meg a számomat és ajánlotta ezt a kiadványt amit a Heim Pál gyerekkórház dolgozói állítottak össze, rengeteg témával foglalkozik. 1000 Ft a kezdőcsomag és utána 1400 Ft havonta
2009. márc. 20. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!Én nagyon megbántam, le is mondtam.Összevissza jönnek a kártyák, nem hónapról hónapra, ahogy a baba nő. Az újszülött gondozása meg már nem téma nálunk 9-10 hónaposan.Inkább egyéb könyvek, újságok.
2009. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ma hívtak!!!!!!!!! Én az 1000 forintos kezdő csomit kértem, utána meg szépen lemondom, és kész. :))
2009. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én is visszamondtam,bánom,hogy egyáltalán foglalkoztam ilyen dologgal.Semmi újat nem mond a kiadvány!
2009. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van egyéb babagondozással foglalkozó könyved illetve az interneten is utána tudsz olvasni, kérdezni mindennek, nem érdemes. Én is anno megrendeltem valamit, már nem tudom, hogy ugyanez volt-e, de egy szám után le is mondtam, mert számomra nem adott semmi ujdonságot, pedig kezdő kismama voltam.
2009. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor ha hétfőn hív megmondom hogy nem kérem mert mondtam neki hogy meggondolom.
2009. márc. 20. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meg van pár szám, aztán én is lemondtam. Én azért nem mondanám, hogy felesleges volt rendelni, mert találtam benne érdekeset, de az biztos, hogy nem éri meg az árát.
2009. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!