Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Milyen apa a parotok/...

Anyukak! Milyen apa a parotok/ferjetek?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, mennyit segit nektek, miben? Az aktiv vagy a lustabb apa-tipus? Mi az, ami kezdettol fogva az o feladata?

Azt is irjatok lecci, mennyi idos a gyerkoc.

Elore is koszi.

Egy kismami


2013. dec. 26. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat segített, pedig nem kértem és nem kérem. Nagyon jó apa, rengeteget foglalkozik a lányunkkal. :)
2013. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, az én párom is segít, ha megkérem, meg néha akkor is, ha nem kérem meg rá, pl. vasárnap reggel elviszi a fiát egy kicsit játszani, így én még alhatok egy órát :), segít a fürdetésben, öltözteti, vetkőzteti, egy dolog van, amit nem csinál, nem teszi tisztába, nem bírja a gyomra :), de tényleg nem! nagyon szereti a fiunkat, kezdettől fogva együtt fürdetjük a babát, azt hiszem ez tényleg a kezdetektől megvan, 8 hónapos a kisfiunk
2013. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenben segít, öltöztet, etet, fürdet, játszik, gondoskodik róluk. 1,5 és 4 évesek. Fürdetni első perctől ő fürdeti mindkettőt, a vacsorát is ő szokta vezényelni.
2013. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De jo nektek, ment mindenkinek a zold kez :)

En annyira tartok tole, hogy az ilyen dolgokban egyedul maradok, sajna a parom nem a legfigyelmesebb tipus, nala altalaban sajat maga, illetve a kulseje az elso, aztan jon minden mas....felek, hogy a babak sem(ikrek) tudjak majd megvaltoztatni....

Esetleg volt valaki, aki nem gondolta volna a parjarol, hogy jo apa lesz, es megis az lett?

2013. dec. 26. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazi apa mióta hazajöttünk a kórházból fürdeti,együtt keltünk fel minden éjjel,én fejtem Ő etetett,utána beosztottuk ki mikor kel,öltöztet,elviszi játszótérre,játszik vele stb.,már 2,5 éves a fiunk és imádnak együtt lenni,sosem húzta ki magát a párom semmiből igazán együtt neveljük a fiunkat.Sokszor mondtam már,hogy 23 évesen csodálatos,és felelősségteljes apa emellett tanul és dolgozik ahogy én is,sok idősebb apuka elbújhatna mellette.
2013. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igaz még a mi babánk nem született meg 36/3 hkm de máris nagyon odafigyelő és segítőkész. én azt mondom sohasem lehet elég korán elkezdeni.
2013. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 - megkérdezhetem, hogy ha ennyire látszik, hogy nem alkalmas apának, akkor miért tőle vállaltál gyereket?
2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nem alkalmas apanak, csak biztos vagyok benne, hogy nalunk nem olyanok lesznek a mindennapok, mint ahogyan a tobbiek irtak elottem. Felem fog billeni a merleg, ebben biztos vagyok, nem tudom ot elkepzelni, ahogyan tapszert csinal, oltoztet, mesel a gyerekeknek, stb. Nem az a fajta.


De sose lehet tudni, lehet, hogyha meglatja a bebiket, teljesen megvaltozik a gondolkodasa.....remelem.

2013. dec. 26. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett a lányunk akkor nem vártam el tőle hogy segítsen mert akkor úgyis evett meg aludt a gyerek.

Most már 3 éves és már igen kiveszi minden energiámat,de szó nélkül segít mindenbe.Néha leviszi anyósomhoz hogy én tudjak pihenni vagy magammal foglalkozni egy kicsit.Sokat játszik vele.Takarítani is szokott,segít nekem a főzésbe.Szereti nézni ahogy mozgok a konyhába.(Ezt ő mondta :D )

Szóval minta apa :)

2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek úgy fogalmazni, hogy "segít", mert a segítség az egy szívesség, viszont az, hogy valaki foglalkozik a saját gyerekével, az nem szívesség, nem valami plusz, hanem elvárható dolog. Szerintem.

Az én férjem is igazi önző típus egyébként, mindig mindenben saját maga volt az első, amíg meg nem született a gyerekünk. Onnantól kezdve mindkettőnknek ő a legfontosabb. Mindenben kiveszi a részét, etet, pelenkáz, minden este együtt fürdetjük, sokszor ő viszi sétálni, a szabadidejének nagy részét a gyerekkel és velem tölti. Februárban lesz 2 éves a kisfiunk.

2013. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!