Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt feldolgozni?...

Hogy lehet ezt feldolgozni? Két babát szültem, de egyik sem él.

Figyelt kérdés
Nyugtatókon élek,nem tudok semminek sem örülni. A párom kitart mellettem,szeretne még próbálkozni,de én már nem merek. Az első kisfiam a 33.hétre született,levált a méhlepény és megfulladt,későn vették észre. A második kisfiam 27.hétre,még élt,amikor megszületett,de pár perc múlva ő is angyal lett. Nem tudom,hogy miért bűntet engem az Isten,nem tudok kihordani egy babát :( egy rakás sz.nak érzem magam,úgy érzem,az én hibám minden,mert nem pihentem eleget,kételyeim voltak,hogy hogy fogok felnevelni egy kis embert... Túl lehet ezen lépni valaha? Úgy érzem,hogy soha nem fog sikerülni és soha nem lesz gyerekem :(((((
2013. dec. 20. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szerencsére nem éltem át ilyet, de úgy gondolom ne azt várd, hogy tudsz túl lépni ezeken, nem hiszem, hogy túl lehet lépni, inkább megtanulsz együtt élni vele. Elfogadod, hogy a múltad egy része ez volt, megtörtént. Ebben segíthet egy pszichológus. Igazából egy nagyon nagyon jó barátnő is lehet, akinek mindent elmondhatsz, meghallgat, de akár ez a fórum is segíthet, hiszen beszélsz róla.

Hihetetlen, hogy ebben a modern orvostudományban még ilyenek előfordulnak és kétszer is átélted. Annyi szűrővizsgálat van, és még így is..... Sajnos még mindig sokmindent nem vesznek észre ezek szerint.

A párod tud segíteni, megértéssel, ő is biztos szomorú, stb, legfeljebb nem mutatja, meg ő lehet hamarabb feldolgozta.

Kitartás, hidd el lesz egy gyönyörű egészséges babád, de nagyon szomorú, hogy ilyeneket kellett átélned.

2013. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

még annyi, hogy nagyon nagyon sajnálom, hogy ilyet kellett átélnek kétszer is.

2013. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek,hogy öntöttetek belém egy kis lelket! Valami megnyugvás félét éreztem,ahogy olvastam. Tudom,hogy nem én tehetek róla,de mégis... Sokszor a józan eszemet elnyomja a bánat. Én sem hittem,hogy megtörténhet,ráadásul másodszor is... Nem is mertünk örülni a Másodiknak :( még a méhszájamat is összevarrták,mégis beindult a szülés :(( talán az volt a baj,hogy túl hamar vágtunk bele az Első távozása után... A doki mondta,hogy 3 hónap elteltével már lehet próbálkozni,hát próbálkoztunk és 5 hónappal az Első után meg is fogant a Második. Talán ez volt a baj,nem tudom. Nagyon vágyom egy kis csöppre,de félek. Azért az egyik válaszoló története nagyon sok hitet adott,csak bírjon az ember ennyi rossz dolgon ép ésszel keresztül menni. Nagyon erős asszony lehet az Édesanyád,minden tiszteletem az övé. Én jelenleg úgy érzem,hogy még egy ilyen szerencsétlenséget már nem élnék túl. Ha a Harmadik megfogan és ha Isten is úgy akarja,velünk is marad,akkor én leszek a legboldogabb ember a világon! De ha nem ... Akkor már nem bírok többször nekivágni ennek. Lehet,hogy a férjem is el fog hagyni majd,mert ő nagyon szeretne gyereket,én pedig nem tudom neki ezt megadni. Mindegy is,köszönöm,hogy így karácsony előtt öntöttetek belém egy kis lelket. Kellemes Ünnepeket és Békés Új Esztendőt Nektek!
2013. dec. 21. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi újság veled? Összejött azóta a Babóca?


Az egyik válaszoló

2014. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!