Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy testvér halálát?

Figyelt kérdés

Pènteken temettèk, de mèg mindig nem tudom felfogni. Viràgom mèg csak 10 èves volt.

17/f


2013. okt. 8. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!!

Sajnos sose lehet feldolgozni,csak elfogadni.

Az élet megy tovább,nélküle.Neked pedig erősnek kell lenned.

Kitartást kívánok neked és családodnak!

Megkérdezhetem mi történt?Miért hunyt el?

2013. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Feldolgozni nemigen lehet

esetleg elfogadni

2013. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Most 29 éves vagyok, az öcsém 22 éve hunyt el. Sose fogom elfelejteni, a miért pont ő kérdéseket mai napig felteszem akár hányszor templomban járok. Fáj, néha a düh a harag csak ugy előjön pedig kicsi voltam. De sose felejtem el az első karácsonyt aminek szomorú vége lett. ; ( őszinte részvétem
2013. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idő-idő-idő!!!!!



Elmondhatatlanul sajnálom,igy ismeretlenül is!

2013. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Agydaganatos volt ès agyhàrtyagyulladàst kapott. Egyszerü megfàzàssal mentünk be a kórhàzba, de 1 hèt múlba megtörtènt a tragèdia.
2013. okt. 9. 06:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!

A saját tapasztalatom alapján ( 2 gyerekem halt meg), ezt feldolgozni, elfelejteni sosem fogod. Egy idő után megtanulsz vele együtt élni. Célokat, feladatokat kell keresni, hogy ne csak ezen rágódj! Máshogy nem megy.


Nagyon sajnálom!

2013. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Sok erőt kívánok a családnak! Az idő majd segít egy kicsit.
2013. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lues ***** válasza:
Feldolgozni szinte lehetetlen... Az én bátyám 17 éve halt meg, én akkor 10 éves voltam, de a mai napig nem tudtam feldolgozni. Sajnos örökké egy űr marad benned, mindig érezni fogod a hiányát. S most talán a sors fintorának nevezhetném, hogy a kisfiam azon a napon született mint mikor bátyám meghalt... Kitartást kívánok, hosszú évek múltán talán enyhül a fájdalom.
2013. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!