Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem rossz a jt-s gyereknek a...

Nem rossz a jt-s gyereknek a karácsony?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt hallják, hogy készülődnek , meg karácsonyfa, meg szaloncukor... náluk meg "semmi"....Jelképes ajándékkal se lehetne ezt a merev szankciót feloldani??
2009. nov. 21. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked 17:11-es. De nekik mindegy, ők mindenen tudnak bulizni. :D Meg gondolom azért egyének és társaságok is máshogy tartják. A törökök amúgy se annyira görcsösek mint az arabok. (persze kizárólag a saját ismerőseimre mondhatom). A lényeg az, hogy itt ma Magyarországon nincs joga szerintem megvonni a gyerekétől mindezt. Főleg úgy, h körülötte mindenki ünnepel. Csak sajnálom azokat a kisgyerekeket! És nem lenne rossz, ha egy ilyen szülő is bekapcsolódna, és elmondaná az érveit.
2009. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14:26-os vagyok!Azegy dolog,hogy húsvét és karácsony náluk kilőve...na de a születésnap?Hiszen mindenki örül és boldog,ha babája születik!És ezt nem megünnepelni?Nem kéne visszagondolniuk arra a csodás napra arra a gyönyörű élményre?
2009. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdeztem egy jt-t, azt mondta azért nem tartják ezeket az ünnepeket, mert nekik "minden nap ünnep". Mondtam magamban, hogy akkor jó, biztos...A születésnap, névnap tartása is pogány ünnep ugye, ha zordan és ridegen vesszük a bibliát ettől is tiltja az embereket. De akkor az vigasztaljon, hogy 144.000 embernek van csak helye az Úr mellett ?:))
2009. nov. 22. 11:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Jah igen és lefogadom,hogy több mint a fele a házasság előtt keffintett már valakivel!És esznek kenyeret is,nem csak kovász nélkülit!És majd jön egy űrhajó,ahol se névnap,se karácsony...isteni lehet...kár,hogy nem vágyom ilyen hülyeségekre!
2009. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen ismerősöm,bár ők nem Jehova tanúi...de egész életüket a gyülekezetben töltök,a gyermekeik meg olyanok mint a megveszett ördögök!Macska öldöklés,pénz lopkodás a szülőktől,másokat megdobálni és stb. persze a szülők ezt nem látják és nem hallják,mert ugye az Úrral beszélgetnek és ima közben persze nem lehet gyereket nevelni!
2009. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a férjem arab, de mi tartjuk az arab (muzulmán) és a magyar (keresztény) ünnepeket is, így nem marad ki se pl az Eid al Fitr se a karácsony a kisfiam életéből :)
2009. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez dícséretes!
2009. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!