Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit nem...

Van itt olyan, akit nem elégít ki az, hogy "egyszeruen csak anya"?

Figyelt kérdés

Milyenek a napjai? Hogyan tölti ki?

Hogy esik tul azon a ponton, hogy kötött az ideje, az élete? Hogy mar nem "fuggetlen" es nem "csinálhat" semmit csak ugy?!


2013. nov. 22. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Engem egyáltalán nem elégít ez ki.

1 éves a lányom, alig várom, hogy találjak valami munkát és mehessek dolgozni, hogy ne kelljen napi 24 órában csak vele lennem.

Mivel egyedül nevelem még nehezebb lesz így állást találni, de remélem sikerül, mert már nagyon hiányolom a normális életet.

2013. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak az eleje volt nehez. Ahogy nagyobb lett a lanyunk, egyre tobbet tudtam eljarni.

Elkezdtem fozni tanulni. Sok kreativitast igenyel.


Szep idoszak volt az a ket ev.

2013. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát nekem még nem született meg a babám, de már előre félek ettől. Sose voltam az az otthonülő típus, 2 nap szabi után megőrülök itthon. Na meg a határidők, napirend, sose volt az erősségem, meg utálom mikor kitalálják, hogy mit csináljak és nem azt csinálhatom amit akarok. Szóval nagyon szeretni fogom a babám, foglalkozni is vele, de ahogy írod nem napi 24 órát. Lassan el tudod vinni majd bölcsibe utána könnyebb lesz. Jobban ki tudsz majd kapcsolni és melót is könnyebben találsz majd.
2013. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ja bocsi ez az első hozzászólónak szólt, azt hittem te írod ki
2013. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Sziasztok! Engem annyira frusztrált a dolog, hogy már a kisfiamon látszott, hogy velem valami gáz van. 2 éves lett, amikor visszahívtak a munkahelyemre, azóta ismét önmagam vagyok :-) Egyébként régen is ilyen voltam, sosem tudtam a tévé előtt ülve akár csak 1 órát is eltölteni. A munkám is sok utazással járt, nagyon élveztem/élvezem a pörgést és a változatosságot. Minden jót!
2013. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Én imádom a gyerekeimet, a folyóba is utánuk ugranék, de nem bírnám azt, ha 24 órában csak őket és a családot szolgálnám ki.

A GYED alatt az eleje még érdekes volt, a végén már nagyon szenvedtem. A legjobb időszak az volt az életemben, amikor 6 órában dolgozhattam.

2013. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 porcukormókus ***** válasza:

Jelen..

Ket kicsivel vagyok itthon, a nagylanyom 2.5 eves, a kisfiam 14honapos.. Bolcsi nincs a kornyeken, na nem mintha normalis munkalehetoseg lenne, ami a ket kicsi mellett jo lenne nekem. :/

Nagyon nehezem viselem a folyamatos 24oras szolgalatot, a ferjem meg csak hetvegenkent van itthon, o is hullafaradtan.

Az a tipikus "libaboros leszek, ha egyedul mehetek el bevasarolni"...

Egyebkent en is sejtettem elore, hogy ez lesz a legnagyobb nehezseg szamomra itthon ket kisgyerek mellett.

2013. nov. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem sosem elégített ki,1,5 évesen ment a fiam bölcsibe én dolgozni,amúgy is muszáj volt,de igényelte is a gyerek társaságot.Mellette tanulok is,van időm magamra is.nem tudnék otthon ücsörögni 3 évig az tuti.
2013. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ki pontozgatja itt le azokat az anyukákat, akik egy idő után másra is, többre is vágynak, mint 3-4 éven keresztül, egyedül a nap 24 órájában kettesben lenni a kisgyermekével? Szerintem tutira itt olvasgatnak azok az anyukák is, akik min. 10 évig otthon vannak 3-4 gyerekkel :-)))
2013. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!