Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósotok, anyukátok mennyire...

Anyósotok, anyukátok mennyire szól bele a gyerek nevelésébe?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból kérdezem, hogy kinél hogy van?
2009. nov. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

már leszoktak róla.csak akkor tanácsolnak,ha kérdezek.de első pár hónapban nagyon kiakasztó volt az örökös belebeszélésük.

érdekes,hogy nem nagyon csípem az anyósom,de mióta megszületett a fiunk,azóta egyre többet kérdezek tőle.általában msnen értekezünk.Így ha megunom,csak kilépek :-)

2009. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert az én gyerekem, úgy nevelem, ahogy én jónak gondolom. Ők meg foglalkozzanak a saját életükkel.
2009. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. Mindketten nagyon vigyáztak erre, de bármilyen kérdésre szívesen válaszolnak. És amikor a gyerekek velük vannak, akkor természetesen úgy van ahogy ők mondják. De ha mi is ott vagyunk, akkor nem szólnak semmit.

(Ezt már előtte is megbeszéltük mindkettőjükkel, ők is mondták, hogy csak szóljak, ha esetleg előfordulna, de erre nem került sor)

2009. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, ha elkezdené valamelyikük mondani az okosságokat, hogy annak idején ez igy volt meg úgy volt, mindig leállitom őket, hogy az akkor volt a ti gyerekeitekkel ez meg most van és ők meg az én gyerekeim és én igy csinálom. Nem is szokott ebből gond lenni, ha kérdezek szivesen válaszolnak, de a nevelésbe nem szolnak bele.
2009. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. nov. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!