Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után apa mennyire szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után apa mennyire szól bele a gyerek nevelésébe?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk egyáltalán nem akar, 2,5 éves a kisfiam és hetente 2x látja de semmi többet nem akar.

soha meg sem kérdezi mi volt a bölcsiben stb


2010. szept. 3. 08:11
 1/4 margoz ***** válasza:

Lehet,még nem tudja hogy is álljon a kicsihez,de egyenlöre elég az ha csak sokat játszik vele,hisz az is a nevelés egy módja.Ha nem kérdezi,attól te még meséld neki,akkor felfigyel majd arra,ha egyszer nem meséled,és rögtön kérdezni fogja.

De neked kell ismerned,hogy milyen az alap természete,és rá vezetheted a helyes hozzá állásra.

De öszintén hogy nevelné,ha nem laktok együtt?Az a te feladatod,neki legfeljebb felügyeleti joga van,lehet ha beleszolna a nevelésedbe,akkor meg az nem tetszene neked.

Vagy nem jól fogalmaztad meg a kérdést?

Ha hetente kétszer találkozik vele,hogy nevelje?Mondja neki ezt nem szabad vagy azt nem?Nem tudom igazán mit vársz töle?Szeresse,és játszon vele !!

2010. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az apa láthatja a gyerkőcöt, s azt a kis időt -gondolom- játékkal akarja eltölteni. A gyerek még kicsi, s szerintem az apának fogalma sincs mit kérdezzen, de ez millió dologtól függ (pl. milyen volt a kettőtök kapcsolata).
2010. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
az enyém lemondott a gyerekröl,önszántából.nem kértem töle ilyet,láthatási jogot nem kérte.
2010. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen korban maga a játék a nevelés. A fiad kicsi még, egyébre nem is szorul. Ha esetleg veled elkezdene csúnyán beszélni vagy az apjának hisztizni biztos vagyok benne, hogy rászólna. Szerintem egyszerűen nem akarja most, hogy azt hidd beleszól abba, amit te akarsz csinálni. Nehéz lehet ilyenkor, nem tudják mit szabad és mit nem, de ne félj, én ennyi információból csak azt tudom leszűrni, hogy a volt férjed jó apja a fiának.
2010. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!