Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy válasszak nevet a babamnak?

Hogy válasszak nevet a babamnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom h mi alapjan donthetnek...mire kell ilyenkor figyelni?Fiut varunk allitolag...de meg csak 2 nevet sikerult ki bingozzunk...bezzeg kislanynev 1re tobb van...

Szivesen fogadok otleteket es tamnacsokat is...


2008. júl. 7. 22:05
1 2
 11/12 ketteske ***** válasza:
52%
Csak egy komment az elöttem szólóhoz, hogy a DÁNIEL nem magyar név, hanem héber. Nekem nagyon tetszik, de minden 3. kisfiúnak ez a neve.
2008. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem iróknk, hofy a vezetéknévhez válasszatok nevet, mert pl, ha erős magánhangzós a vezetéknév akkor valami szépen csengő név illik hozzá, és tényleg, a baba egyszer felnő, és viselni kell a nevét, amit a szülők "megálmodtak".

Az én fiam Dominik, de van második neve is, bár azt sosem fogja használni szerintem. 6 évvel ezelőtt még ritka volt, bezzeg ma már sok kisfiút hívnak igy.

Most kislány lesz, ha minden igaz, lánynevek közül még nincs meg 100%-ra, de mi ezek közül választunk: Lilien, Angéla, Henrietta.

30 hetes kismama

2008. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!