Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves kismamák/anyukák...

Kedves kismamák/anyukák mennyire változtatta meg az életeteket mikor megszületett a babátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy mennyire változtatja meg az ember életét egy gyerek és ki hogy viselte!? Fenekestül felfordult az életetek vagy azért ennyire nem drasztikus a változás? Minnél több tapasztalatot szeretnék ha lehet mindenki akinek van kedve írja le nekem hogy hogyan élte meg ezt a változást az életében! Jo és "rossz" történetek is érdekelnek. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 27. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm a lepontozónak amiért az őszinteségem 0%-al "jutalmazta"!!!

Ez kell a depressziómnak, segít, ha belém rúgnak!!!

Rohadnál meg!

2013. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kettes,ha veled lenne az apja,akkor nem kéne etetni,pelenkázni,éjszakázni vele,nem sírna és hisztizne?

Bár lehet,hogy nem sírna,mert egy kiegyensúlyozottabb anyukája lenne,az biztos,de gondolj már bele,neki is kellene az apja és csak te vagy neki ,akire számíthat ,te meg így beszélsz róla!

Itt veled van a baj és szerintem inkább az apjára haragszol mint arra a gyerekre.

2013. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11es egyetértek veled,én is 0ás lettem
2013. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

off:


11-es


Sajnálom,hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültél!!!

Apukával sem éli meg mindenki könnyen ezt az időszakot...

Nekem olyan a férjem,hogy mindenben mellettem van a gyerekkel kapcsolatban is és mégis iszonyat nehezen oldódok fel az anyaságban...pedig ha belegondolunk,hogy a gyerekeinken kívül nem nagyon szeret minket feltételek nélkül senki...akkor hálásak lehetünk a sorsnak a gyerekeinkért...neked most ez iszonyat nehéz,nem csodálom,hogy kivagy bukva.

De a kicsi tényleg nem tehet róla ,h világra jött...majd mikor átölel a kicsi kis karjaival és azt mondja :"szeretlek anya" akkor fogod magad szégyelni a mostani gondolatokért...tudom,mert én is igy voltam...szóval nincs nagyobb kincs egy gyereknél,pláne mikor egészséges és szépen fejlődik...nem sokára hidd el,hogy támaszod és vigaszod lesz!!!


Őszintén és tiszta szívemből kívánok neked kitartást és fel a fejjel!!!

2013. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
minden elismerésem a tiéd 2. Válaszoló, ne foglalkozz a lepontozokkal biztos nincs jobb idő töltése... Ment mimdenhova a zöld kezecske!
2013. okt. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!