Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lenne az anyai ösztön? Mit...

Ez lenne az anyai ösztön? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

1-2 éve elkezdtem nézegetni a babákat/kisgyerekeket az utcán, ismerőseim facebook adatlapján. Korábban nem érdekeltek a gyerekek, hangosnak és nyűgösnek tűntek számomra, de most nagyon édesek. Gyakran olvasgatok terhesség/gyerekvállalás témáról, nézek ilyen műsorokat a TV-ben. Heti rendszerességgel álmodom olyat, hogy várandós vagyok/szülök/kisbabám van.

Amikor késett a menstruációm (védekezünk), akkor nagyon vártam, hátha baba lesz.

Sajnos még nincs itt az ideje, júniusban végeztünk az egyetemen a férjemmel, s szeptembertől kezdtem dolgozni. Anyagilag nem állunk úgy, hogy saját erőnkből mindent meg tudjunk adni egy babának. Így minimum még 2-3 évet várnunk kell a gyerekvállaláshoz, ha logikusan nézzük a dolgot. Viszont a szívünk már babára vágyik (férjem is szeretné). Mit lehet tenni?

23/N


2013. okt. 25. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, ez velem is így van mind, amit leírtál, de ésszerűen nézve még várnunk kell pár évet. Én úgy vagyok vele, hogy van ezer más dolog is, amivel tudok foglalkozni és a leendő gyermekemnek is azzal teszem a legjobbat, ha nem elhamarkodottan döntök, hanem ha viszonylag biztos körülményeket teremtünk neki először. Ha 25-26 évesen szülsz, még akkor is fiatal leszel.
2013. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez így jó, legalább van motivációtok. Nálunk már van egy gyerkőc, a másodikat még nem tudjuk vállalni. Dolgozunk azon, hogy beleférjen az életünkbe.
2013. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!