Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 éves nő vagyok, az anyai...

24 éves nő vagyok, az anyai ösztön meg sehol. Ki, mikor érezte először, hogy szeretne már gyermeket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Én csak így szellemileg gondoltam rá, hogy egyszer, ha már nem leszek sok önmagamnak, s érett, komoly ember leszek, akkor poénos lenne egy velem kompatibilis gyerek (bár nem tudom, mit lehet vele kezdeni az első kb. 2 évben).

Most 36 éves vagyok, még nem jelentkezett efféle vágy, de nem is lettem még elég érett hozzá. Talán majd később.

2013. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31 évesen.
2013. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26 vagyok, alakul. Vágyom gyerekre egyébként is, de a párom miatt leginkább, de ha még várnánk 4-5 évet, akkor sem esnék kétségbe. Viszont lehet, hogy azért vágyom rá, mert most még beteg vagyok sajnos és ki tudja mikor jön össze.
2013. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
38 vagyok, én már szeretnék babát (saját magam miatt). A párom is szeretne (a szülei miatt, nagyon várnák már az unokát). Először kb. 33 évesen éreztem, hogy ideje lenne szülni, de akkor nem volt senkim.
2013. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26 évesen éreztem először. :)
2013. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kb. 21 éves koromban. Ennek 7 éve, de még nincs gyerek.


Inkább találjon meg később az érzés, minthogy éveken keresztül vágyj rá, mindhiába...

-mert vagy nincs kivel,

-vagy még tanulsz,

-vagy nincs munkád,

-nincs pénzed,

-vagy mert "szimplán" nem sikerül összehozni.

2013. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ösztön ide vagy oda... egy gyereknek a következők kellenek:

-biztonságos OTTHON, ahol nyugalom van,

-apa és anya, akik szeretik őt, és EGYMÁST IS, és foglalkoznak vele, eleinte játszanak, később beszélgetnek vele eleget,

-ennivaló

-stb, a többi csak ezután jön.


Amíg a fentiek nincsenek meg, addig értelmetlen az ösztönöket követni, ugyanis csak balul sül el minden, és azt leginkább a gyerek szívja majd meg.


Én még nem tudtam egyedül megteremteni az otthont.

A társamat sem találtam még meg, akivel tervezni lehet.

Jelenleg munkám sincs, bármennyire is szeretném hogy legyen és legyen miből félretenni, hogy aztán legyen miből az álmodott gyereket felnevelni. Nem tudom, hogy ez fog-e változni, mindenesetre teljesen felelőtlenség lenne ilyen helyzetben Magyarországon gyereket vállalni,

hiába vagyok már 34...

2013. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30 éves koromig nagyon meg lettem volna ijedve, ha jön.
2013. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30 éves koromig eszembe sem jutott, aztán olyan 31 körül fogalmazódott meg a gondolat, hogy szeretnék gyereket. 33 évesen szültem. Nekem így volt jó.
2013. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálunk 14 év a korkülönbség a tesóm és én köztem, így rengeteget babáztam vele,játszottam pelenkáztam ,sétáltam így számomra egyértelmű volt,hogy korán szeretnék anya lenni:)végül 23 évesen szültem a fiam,tehát nem olyan korán:)aztán most 25 évesen 3 napja ismét pozitívat teszteltem, így 26 éves koromra 2 gyerekes anyuka leszek én nagyon örülök és ez így jó nekem.Mindenkinek máskor jön el ez az idő szerintem ezen még ne aggódj a barátaim közül sem aktuális senkinél még ez a téma:)
2013. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!