Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a terhesség...

Másnak is hiányzik a terhesség? Az amikor belesimult a kezedbe mikor megsimizted vagy amikor belülröl megrugdosott. Ha tetszett neki vmi azért ha nem akkor azért! Nagyon jó h itt van és látom de nekem nagyon hiányzik a pocakoskodás.

Figyelt kérdés
És habár a szülöszobán azt mondtam apának h vágjon pofán ha eszembe jut az h még 1 gyerek kell de most úgy érzem h ezt még 1x át kell élnem más is van igy?Pedig még csak 4 hónapos a picim már most újra átélném a várandósság minden pillanatát ha megtehetném.:))
2009. nov. 12. 23:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretek terhesnek lenni, pocakom is imádom, előtte se voltam nagyon vékony, olyan átlagos, de most zavar, hogy hason nem tudom aludni, oldalamon szorítja a tüdőm, kapkodom a levegőt, folyamatos légzészavarom van, megyek két lépést kimerülök, mintha futottam volna 1 órát, de ha lefekszem még jobban nem kapok levegőt....sav azt már megszoktam, de ezektől hülyét kapok!!!!! Inkább lenne már kint!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Downos kislány anyukája nagyon büszke lehetsz magadra!Nagyon aranyos vagy ahogy mesélsz róla és bár biztos nem volt könnyü de túl léptél ezen az egészen!Sok eröt meritettem belöled!Köszönöm!

2009. nov. 19. 15:08
 23/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm. A válaszoddal Te is erőt adtál nekem.

Downos kislány anyukája

2009. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!