Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a terhesség...

Másnak is hiányzik a terhesség? Az amikor belesimult a kezedbe mikor megsimizted vagy amikor belülröl megrugdosott. Ha tetszett neki vmi azért ha nem akkor azért! Nagyon jó h itt van és látom de nekem nagyon hiányzik a pocakoskodás.

Figyelt kérdés
És habár a szülöszobán azt mondtam apának h vágjon pofán ha eszembe jut az h még 1 gyerek kell de most úgy érzem h ezt még 1x át kell élnem más is van igy?Pedig még csak 4 hónapos a picim már most újra átélném a várandósság minden pillanatát ha megtehetném.:))
2009. nov. 12. 23:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
nagyon hiányzik! imádtam terhes lenni (mondjuk nekem szerencsére problémamentes volt, szinte semmi hányinger, alig híztam, nem vizesedtem, stb.). A kisfiam lassan 16 hónapos, 7 hónapja próbálkozunk kistesóval, és tegnap megint megjött... Olyan rossz érzés, néha még az is megfordul a fejemben, mi van, ha nem jön össze többet?
2009. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos összejön sok szerencsét hozzá és köszi h válaszoltál
2009. nov. 12. 23:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a babám, de nem vágyom rá még, hogy megint terhes legyek. Pedig szuper terhességem és könnyű, gyors szülésem volt. Most inább arra vágyom, hogy egy időre "visszakapjam" a testemet. Még nem jött meg amúgy sem, a fiacskám még napi 3szor szopizik....
2009. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést tettem fel egy hónappal ezelőtt. :-))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy én leszek a kivétel, de nekem egyáltalán nem hiányzik. Olyan jó, hogy tudok végre hason aludni, hogy szűk helyeken nem érzem magam elefántnak, hogy nem verek le poharakat a hasammal (volt rá példa), hogy nem kell percenként pisilnem, hogy nem kell ellenállnom semmilyen ételnek, italnak, hogy nem fáj a hátam (gerincferdülésem van, ezért terhesen nagyon nagyon fájt), vagy hogy ha a két ball lábammal elesek valahol, akkor csak az a bajom, hogy már megint van rajtam egy kék-zöld folt, de nem kell azon paráznom, hogy a babának nem lett-e baja. Meg nem is tudom, én sose voltam túlsúlyos, ezért nekem nagyon fura volt, hogy olyan nagyra nőttem, és az egész mozgásomat groteszknek éreztem. Nem a kinézetemet, az tetszett, csak a mozgásomat. Én jobban szeretek egyedül lenni a saját testemben. És persze arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban csípem, hogy a fiam már labdával focizik és nem a hólyagommal :)

Én szerintem nem vagyok az a pocakos típus... Úgy értem, persze tudtam terhesen, hogy ott a hasamban az én kicsikém van, de azért számomra akkor lett igazán valóságos, amikor már a kezemben tarthattam.

2009. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze számomra is volt árnyoldala a terhességnek és persze nekem is volt úgyhogy azt kivántam bárcsak már kint lenne de én nagyon szerettem pocakosnak lenni.DE ami fontos sztem nem baj ha valaki nem szeretett terhes lenni hisz mindenki másképp éli át.És most jelzem h mindenkit felpontozok.Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 12. 23:54
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó: Szinte a számból vetted ki a szót, én sem sírom vissza a terhességet, nagyon megkönnyebbültem a szülés után, mind fizikailag mind lelkileg. Én is világ életemben vékony voltam és furcsa volt az a hatalmas has, valahogy nem éreztem az enyémnek.
2009. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, ahogy olvasom a válaszokat, kezdem érteni, hogy mi a különbség (persze még sokminden más oka is lehet). Én molett alkat vagyok, így nekem (sajnos) nem volt fura a pocak. Viszont miután diétáznom kellett a terhességem alatt, így szülés után jóval soványabb lettem, mint mikor teherbe estem. Így engem ez az egyébként jogosan nagyon fontos dolog (mármint az alakváltozás) nem viselt meg, sőt! a többi része meg, mint írtam szép volt (persze az utolsó hónap nehéz, de kinek nem?).
2009. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
"Én jobban szeretek egyedül lenni a saját testemben.+ Ez a mondta nekem nagyon-nagyon megtetszett :D tök jól fogalmaztad meg , hogy mi történik a terhességkor, nagyon érdekes elgondolás :D:D!
2009. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon-nagyon-nagyon!!! :D

Szerencsére problémamentes terhességem volt, élveztem minden percét (csak az árnyékolta be, hogy az első babám elvesztettem). Sosem volt egy kis rosszullétem sem, állandóan vigyorogtam! A szülésem is gyors volt, bár nehéz, de én már a szülőszobán azt mondtam, hogy jöhet a következő! :D Azóta is vágyom arra, hogy újra pocakos legyek és mosolyogva, irigykedve nézem a kismamákat milyen jó nekik! 14 hónapos a kisfiam, az első év olyan gyorsan eltelt, hogy a párommal azt mondtuk mindenképpen szeretnénk még egyszer átélni ezt az egészet, terhességgel, szüléssel, kisbabával. :) Megvárjuk, hogy a kis manónk 2 éves legyen, de remélem utána nem lesz semmi akadálya egy újabb bébinek! :D Persze, ha netalán megnyernénk a lottót, akkor egy percig nem gondolkodnék, annyi gyereket szülnék, amennyit csak bírnék... :)


Boldog babázást!

2009. nov. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!