Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a terhesség...

Másnak is hiányzik a terhesség? Az amikor belesimult a kezedbe mikor megsimizted vagy amikor belülröl megrugdosott. Ha tetszett neki vmi azért ha nem akkor azért! Nagyon jó h itt van és látom de nekem nagyon hiányzik a pocakoskodás.

Figyelt kérdés
És habár a szülöszobán azt mondtam apának h vágjon pofán ha eszembe jut az h még 1 gyerek kell de most úgy érzem h ezt még 1x át kell élnem más is van igy?Pedig még csak 4 hónapos a picim már most újra átélném a várandósság minden pillanatát ha megtehetném.:))
2009. nov. 12. 23:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért sejtettem, hogy lesz olyan fanatikus aki direkt csak engem lepontoz :) Hajrá :)
2009. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Biztos engem is le fognak pontozni:

Nekem nem hiányzik egyáltalán a terhesség, és a következőtől pedig egyenesen rettegek.

Nem csodálatos a terhesség egyáltalán, hanem egy nagy bizonytalanság az egész. Honnan tudod, hogy a babád tényleg egészséges bent, hogy tényleg minden rendben lesz a szülésnél??

Nekem nagyon jó terhességem volt, végig tudtam dolgozni, tornázni, jönni-menni, konkrétan csak egy pocakot növesztettem, orvosok is mindig mindent rendben találtak. Ennek ellenére úgy félek tőle. Persze lesz testvére a babámnak, de nagyon félek.

Nekem a terhesség egy szükséges plusz, muszáj végigélni azt a 9 hónapot, hogy utána milyen jó legyen! Hiszen egy babánál nincs jobb dolog a világon!

2009. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Már kettő volt, de még egy nem hiányzik.
2009. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hiányzik és várom már hogy nekiálljunk a kistesónak! :) De az még egy év. Persze imádom a lányomat és hihetetlen érzés magamhoz ölelni!!!
2009. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem már most hiányzik, pedig még ki sem bújt. Maga a napi rutin, hogy a kezed állandóan a pocakon, hogy automatikusan ránézek az órára, ha rugdosni kezd, hogy fejben ösztönösen elkezdem számolgatni a rugásokat, ez hiányzoni fog. Viszont ma este bálba megyünk, tegnap felpróbáltam a régi kedvenc ruháimat, és nagyon megijedtem, hogy egynek sem tudtam felhúzni a cipzárját. Majd erre fogok gondolni, ha már nem lesz pocakom, hogy az imádott ruháimat megint fel tudom venni.

Különben ha ISten is megsegít, januárban szülök, jövő év végére szeretnénk a kistesót is összehozni.

2009. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

23:47-es, nem csak téged pontoztak le hanem engem is!:) Ne foglalkozz vele, engem is lepontoznak állandóan mert nem a standard szöveget nyomatom amit elvárnak és nem rózsaszín szemüvegben repkedek 3 méterre a föld fölött... Nagyon sokan nem bírják elviselni ha valaki ellentétes véleményen van velük és akkor ész nélkül nyomkodják a piros kezecskéket, mindegy nekik hogy hasznos-e a válasz vagy sem.


23:54-es voltam

2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!Nagyon kérek mindenkit h ne pontozzanak le senkit!Én mindenkit felpontoztam mert számomra mind hasznos volt.És köszönöm azoknak is akik leirták h miért nem hiányzik a pocakoskodás és azoknak is akik azt irták le h mért igen
2009. nov. 13. 15:54
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenkinek zöld kezecskét adtam, mert szerintem nem kell, hogy mindenki élvezze a terhességet, föleg, ha gyakori a rosszullét, magas vagy alacsony a vérnyomás, fáradékonyabb, nehezebben mozog a vége felé stb. Nem vagyunk egyformák és ezt már elfogadhatnák végre azok is, akik a "negatívan" válaszolókat lepontozzák. Nem vagyunk robotok.

A kérdésre válaszolva. Nekem nagyon sokáig hiányzott a terhességem. Végig problémamentes voltam, császárral szültem, mert faros volt a babánk. Talán azért vágyódtam vissza a terhes időszakomra, mert a babánk születése után derült ki, hogy downos szegénykém. Végig úgy tudtuk minden rendben van, nagy volt az öröm, amikor szülni mentünk és egy világ dőlt össze bennünk, amikor közölték a hírt. Az első hónapokban nagyon nehéz volt, irigykedtem az egészséges babákat világra hozó anyukákra és a várandós kismamákra és visszavágyódtam a terhes időszakomra, hogy "megváltoztathassam", amit nem lehet. Nehéz volt elfogadnom, miért épp mivelünk történik ez. Aztán, amikor rájöttem, hogy semmi extra hiányosság nincs a babánkban, már a kistesóra vágyom, de nagyon, csak hát a downos kislányunknak (13,5 hós) egyelőre 100 % - ban van rám szüksége. Szerintem, ha betölti a 2 évet, jöhet a kistesó, mert nagyon vagány kiscsaj ám. :D

2009. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon hiányzik...Annyira jó volt mikor a pocakomba volt.Nem azt mondom hogy most nem jó,mert most is nagyon jó.Már 8hónapos,de nap mint nap eszembe jut mikor a hasamba volt.Pedig végig hánytam a terhességem és 10 kg fogytam.
2009. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem annyira hiányzott hogy a végén még kétszer átélhettem azt a csodás kilenc hónapot így hát most három gyönyörű kicsi láyn anyukája vagyok és ami a leényeg most mondom azt nyugodt szívvel hogy most már nem hiányzik


úgyhoy a pocakoskodás szeretésének ez lett a vége

2009. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!