Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Infuenza oltás orrspray...

Infuenza oltás orrspray változatban! Beadatjátok a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, a 2,5 és 4,5 eves gyerekeim ősztől tavaszig mindig betegek, torok, fülfájás nátha, láz. Vajon segítene nekik az oltás? Nem lennének ennyit betegek? Állandóan antibiotikumot kapnak, sajnos a nélkül nem gyógyulnának meg. A bacikat meg adják át egymásnak mindig.
2013. okt. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyenről még nem hallottam (ez nem jelent semmit).

2. Az influenza VÍRUS.

3. Antibiotikumot BAKTÉRIUM okozta fertőzésekre adnak.


Olyan lehet persze, hogy egy kis vírus okozta nátha felülfertőződik baktériummal, és akkor kell az antibio.


Szerintem inkább az immunrendszerüket próbáld erősíteni, több értelme van.

2013. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az oltás csak gyengíti őket még jobban. Mi tavaly voltunk nagyon betegesek. volt hogy a gyerekek egy hónap alatt már a 3. antibiotikumot szedték. Mostanra jobb a helyzet a RoboKid Vastartalmú szirupot adom nekik. Sosincs a a gyógyeszrtárakban rendelni kell...
2013. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy irtak elottem is. Az influenza oltas influenza virus ellen ved csak, semmi mas virus ellen (amelyek sokkal gyakrabban fordulnak eli, mint az influena) nem ved es foleg nem bakteriumok altal okozott nathara, kohogesre. Sot, az oltas legyengiti az immunrendszert es meg konnyebben elkapnak nem influenza virusokat, bacis fertozeseket.

Szerintem is az immunrendszert kellene erositeni inkabb.

2013. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tavaly is adtam nekik multivitamint. Jó lenne ha nem kapnának el mindenfélét. A kicsim most is beteg. A nagy meg két hete sincs hogy beteg volt.
2013. okt. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!