Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányoknak puncijuk van, a...

A lányoknak puncijuk van, a fiúknak pedig?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt normálisan befejezni? A fütyi, pipilő, kukac egyike sem tetszik. 2 éves a lányom, most vette észre, hogy a fiúk máshogy pisilnek és kezdett érdeklődni. Valami más ötletek?
2013. szept. 14. 00:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Am én már hallottam úgy is h peperó...
2013. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 zabmester ***** válasza:
87%
Hát az én fiamnak fütyije van, vagy kukija, eszembe sem jutott máshogy nevezni még. De ha ez nem tetszik, mondd neki, hogy pénisz :)
2013. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Tica0121 ***** válasza:
32%
A lányomnak cunusa van, ha lenne fiam, akkor pöndölője lenne! :)
2013. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez mekkora hülyeség, hogy ciki lenne a buszon. :) Dehogy lenne!


Nálunk punci, cuni, nuni, ha fiam lesz akkor kuki, fütyi, kukac.


De még gondolkodok, lehet maradunk a vaginánál és a pénisznél. :D

2013. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
szerintem egyáltalán nem ciki ha azt mondja punci, nuni, fütyi, kukac inkább aranyos...Na az már ciki lenne ha azt kiabálná h P.N.A meg F.S.Z. De h mert neked nem tetszik ez a szó attól még ez a neve!!! Szegény gyerek el se tudom képzelni mit fogsz kitalálni h mije van.
2013. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%

A fiamnak kukija/kukaca van, a lányomnak meg nunija/puncija lesz.


Nem is értem mi bajod a kuki, fütyi és társaival, ha a punci nem zavar?! Aki nem szereti nevén nevezni a nemi szerveket, az általában egyiket se mondja ki.

Volt itt régebben egy kérdés, hogy hogyan tisztítsam a lányom nyuszikáját? Sok-sok mosógép, langyos szappanos vizes válasz után kiderült, hogy a kislány puncijáról van szó, csak épp a kérdező még felnőtt közegben sem képes felnőtt módon beszélni...

2013. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Erről a kérdésről beszélt az előző válaszoló. Tényleg röhej, hogy ennyire álszentek tudnak lenni egyesek, hogy nem merik normálisan megnevezni a nemi szerveket.

2013. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Én kukinak hívom.

de attól, hogy neked nem tetszenek a becenevek, még meg fogja tanulni a lányod. legkésőbb az oviban megtanítják rá. sőt, meg is mutatják majd neki!

2013. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
17-es végigolvastam amit belinkeltél kérdést..na kiakasztott rendesen :D :D :D Szerintem is elbeszélgethetnének :D
2013. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem arról van szó, hogy nem akarom nevén nevezni a dolgokat, inkább az érdekelt volna, hogy más, általam nem ismert változata nincs-e.


A nyuszikás kérdést én is olvastam anno :-) Köszönöm, hogy újra jót mulathattam rajta!

2013. szept. 14. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!