Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányoknak puncijuk van, a...

A lányoknak puncijuk van, a fiúknak pedig?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt normálisan befejezni? A fütyi, pipilő, kukac egyike sem tetszik. 2 éves a lányom, most vette észre, hogy a fiúk máshogy pisilnek és kezdett érdeklődni. Valami más ötletek?
2013. szept. 14. 00:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,de attól,hogy Neked nem tetszenek ezek a kifejezések,attól még vannak(és létjogosultsággal is bírnak).Mellesleg én kukacnak,vagy fütyinek hívom....ettől se több,se kevesebb nem lesz
2013. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Quek válasza:
75%
2013. szept. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kukijuk / fütyijük.
2013. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
18%

Én nem mondanám azt sem, hogy "punci". Majd amikor a strandon elkiáltja magát, hogy a puncimba ment a homok, az még hagyján, de amikor a villamoson jut eszébe megkérdezni, hogy a felnőtteknek is puncijuk van-e, vagy csak a gyerekeknek, az már cikibb.

Miért nem lehet használni - csak egy példa - a "Sehány éves kislány" vagy az egyéb felvilágosító könyvek szavait? És később, ezekre a szavakra építve, kulturáltan fogja megtanulni a testunk mukodeset.

2013. szept. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Én az enyémet plasma gunnak hívom :D :$
2013. szept. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Miért, abban a könyvben hogy hívják a puncit??

Ne legyünk már ilyenek... Nem fog törést okozni benne, nyugi, ha meghallják a buszon hogy ezt mondja, és esetleg elmosolyodnak. Cserébe mindenki tudni fogja, miről beszél. Mellesleg ha "virágnyelven" tanítod a lányod, ezzel belenevelsz egy "szégyenérzetet", hiszen ha anya mindig fülig pirulva, finomkodva motyogja, akkor ő is így fogja tenni.


amúgy esetleg nuni, ha a punci nem tetszik. arra még "rímel" is a kuki.

2013. szept. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk punci van meg kukac vagy kuki, esetleg pöpi. A fütyi kifejezést én sem szeretem, se a nunit, nem tudom miért.
2013. szept. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

A lányom ( hiába mondtuk neki ) a nuni helyett nunónak nevezi a punciját !! Ez szerintem aranyos ;-)

Kisfiam pedig,aki most kezdte az ovit ,elnevezte úgy 2 hónapja a kukacát,és fürdéskor is,pisilésnél is mindig "nevén" szólítja.. Nem mi neveztük el,egyszer csak ránk szólt hogy az nem kukac hanem ... ;-)

Egyébként szerintem nincs gond egyik megnevezéssel sem : .kukac,fütyi...stb

2013. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a tapasztalatom, hogy inkább azt nem merik kimondani, hogy a lányoknak puncijuk van. Már sokszor hallottam, hogy a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg nincs. De azt nem mondják mi van a lányoknak!
2013. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!