Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Balogh Veronik...

Mit gondoltok a Balogh Veronika névről?

Figyelt kérdés
Szuletendő kislanyunknak gondoltuk ezt a nevet, a parom nagymamaja utan. Szerintetek hogy hangzik? Illik a Balogh-hoz? Mi a velemenyetek? Nekem tetszik is meg nem is... :)
2013. szept. 5. 08:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jól cseng,illik a vezetéknévhez szerintem és ma már egyre kevesebb a Veronika,valamiért kihalóban van ez a név,pedig szép.
2013. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szuper! :) Nagyon tetszik! :)
2013. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem egy telejsen hétköznapi név.


Mi az ami nem tetszik benne és mi az ami igen?

2013. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy fog orulni parom apukaja... :) Nekem egyutt olyan romasan hangzik, regies nevnek tunik, modernebbre gondoltam, de aBalogh melle nem igazan lehet.amugy meg ha becezzuk h Verus, az tetszik, meg kiejtve is. :)
2013. szept. 5. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó együtt. Mostanában született egy kislány a környezetembe, őt is így hívják. :)
2013. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik.Ha régiesnek tartod, enyhítsd picit.Mondjuk Balogh Luca Veronikára.Vagy vmi ilyen rövidet tegyél be középre.
2013. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Balogh Emma Veronika ?

Ehhez mit szoltok? De ha van meg otletetek, irjatok le! ;)

2013. szept. 11. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem így sokkal jobban tetszik:) (Én írtam, hogy átlagos), sokkal szuperebb:)


Ami nekem még tetszene rövid középső névnek:


Hanna, Liza, Léna


De az Emmával nagyon szuper

2013. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kösziii! Egyre jobban beleszerelmesedek ebbe a névbe, a páromnak már mondtam, még gondolkozik... :D


És a Balogh Maja Veronika ?

Ez hogy hangzik? :D

2013. szept. 11. 17:11
 10/13 anonim ***** válasza:

3-as és 8-as válaszoló vagyok.


Nekem jobban tetszik az Emma név, mint a Maja, de a Maja is aranyos. Viszont egy felnőttet sokkal jobban el tudok képzelni Emmának mint Majának. Plusz én jobban tudnám becézni.


Férjednek van olyan név ami még tetszene első névnek?

2013. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!