Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ennyire...

Ti mit gondoltok az ennyire uniszex stílusról?

Figyelt kérdés

A múlt héten a kisfiam játszott egy kisgyerekkel a játszótéren, és egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy fiú, vagy lány. Megkérdezhettem volna, de olyan kellemetlennek éreztem, 3 év körüli volt már. Rövidre vágott barna haj, teljesen uniszex póló, bár a kisnadrágot a mintája miatt nem adtam volna fiúra, de nem vagyunk egyformák. Az is lehet, hogy pont játszós, öröklött darab.

Szerintetek ez jó, vagy szeretitek, ha "látható" a gyermeketek neme?


2013. aug. 13. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindenkinek jobb, ha látszik a gyerek neme.

Én is lekisfiúztam egyszer egy lányt, és ő szólt rám. De hát tökrövid haja volt és autós pólóban volt, fel se merült bennem, hogy ő egy kislány.


A legegyszerűbb a nevüket megkérdezni amúgy, úgy kiderül (jóesetben, kivéve, ha valami fura neve van)

2013. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

húú,a múltkor pont így jártam.Az utcánkba sétált a kisgyerek az apukájával,mi meg kint voltunk a lányommal.Mondom neki milyen édes kislány:D

Erre: ő nem kislány:S

Olyan égő volt.De elpoénkodtuk végül.Azóta sem láttam az utcában őket.

Egyszerűen nem tudtam,hogy lány vagy fiú a gyerek.

2013. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Semmit, nem érdekel. Nekik jó akkor nekem is.
2013. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez kevésbé zavar, mint a cukorhabcsóknak öltöztetett kislányok.
2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha látszik egy gyereken, hogy fiú-e vagy lány. Mondjuk a fiamat senki nem nézné lánynak.
2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én el tudom fogadni. Lehet, hogy van 2 ellenkező nemű gyerek és így mindketten tudták hordani az adott ruhát. Míg ha nagyon lányos v fiús, akkor a kisebb már nem tudná felvenni.
2013. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. De az én 2 éves lányom egy igazi csajos lány. Cicás és babás ruhák a kedvencei. Ezeket hozza ha öltözünk. Haja hosszú és hullámos, olyan jól áll neki, sajnáltuk levágatni. Őt nem lehetne fiúnak öltöztetni.
2013. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Húgom most lesz harmadikos, és van egy lány osztálytársa, aki teljesen úgy néz ki mint egy fiú. Múltkor mondta is a húgom az utcán, hogy ott van az XY. Mondom az nem lehet, az egy fiú, de tényleg ő volt. Nagyon kicsinél még csak-csak elmegy, bár én akkor is szeretem a neme szerint öltöztetni, de pl. egy iskolásnál már szerintem túlzás. Főleg, hogy ennek a kislánynak az anyja egy tök csinos, divatosan öltözködő nő.
2013. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

3., 4., és 6. válaszolónak

Inkább így értelmezzétek a kérdésemet:: "szeretitek, ha "látható" a gyermeketek neme?"

Ez a lényege, mert nem arról szól, hogy el tudom-e fogadni, nyilván el tudom, ezért írtam, hogy biztos játszós ruha, stb. Engem sem zavar, és nem hiszem, hogy csak habcsókosan látszik egy lányon, hogy lány. Az én lányom p. sose látszott habcsóknak, csak lánynak. A fiam se katonának, csak fiúnak. A fiam is hordja a lányom régi cuccait, amit lehet, de ez nem kizárólag ruha kérdése egyébként sem. Nem hinném, hogy végletekben kéne gondolkozni.


Tehát akkor, a saját gyereketeknél hogy csináljátok? Látható a neme, vagy nem?

2013. aug. 13. 15:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó,ha tudnia kisgyerekről milyen nemű és a gyereknek is az a jó,sokszor én sem tudom a másik gyerekéről pláne ha nem értem mi a neve,rosszul érzem magam ha nem találom el a nemét .
2013. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!