Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a 4,5 év...

Mit gondoltok, a 4,5 év korkülönbség milyen a gyerekeknek? Nagyon sok?

Figyelt kérdés
A nagyobb gyerek lány.
2013. aug. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Mihez képest? Miért kell állandóan a korkülönbségekkel foglalkozni? A kicsinek, a nagynak is megvan a maga szépsége, és nehézsége.
2013. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond. Akinek nagy a korkülönbség a gyerekei között az azt mondja talán könnyebb lett volna ha kisebb a korkülönbség, akinél kisebb az azt mondja talán jobb lett volna ha nagyobb a különbség. A két bátyám között 2 év van ők gyerekkorukban nagyon jól elszórakoztatták engem hanyagoltak. 5 és 7 év van a két bátyám és én köztem, régen utáltam, hogy olyan nagyok már és nem játszanak velem, de olyan 16-18 évesen már inkább örültem, hogy két idősebb bátyám van. Én azt mondom szerintem jobb ha kisebb a korkülönbség a gyerekek szempontjából, szülők szempontjából egyszerűbb ha nagyobb a korkülönbség. Nincs egyértelmű válasz, akkor jön a testvér amikor jön, bárhogyan is történik úgy lesz jó ahogyan lesz.
2013. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, én is szeretnék nagy korkülönbséget. Nálam és a férjemnél is nagy korkülönbség van (mi pl. 7 évente születtünk a tesóimmal), és mi szerettük. Én semmiképp nem szeretnék csak 1-2 évet, valahogy nekem az nehéznek tűnik, pl. a pici még igényelné, hogy felemeljem, de nyugodt szívvel nem merném, mert már terhes vagyok stb. De ezt mindenkinek magának kell tudnia/éreznie. Mindkettőnek van előnye, hátránya, az biztos.
2013. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ezt neked kell tudnod....


van akinek sok van akinek kevés

teljesen gyerekfüggő a dolog

2013. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3,5-5 közötti korkülönbség a legideálisabb.Nem sok egyátalán és sokkal több az előnye,mint a hátránya ellenben a nagyon kicsi korkülönbséggel.
2013. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!