Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyertünk egy 4 napos nyaralást...

Nyertünk egy 4 napos nyaralást! Mennyi költőpénzt vigyünk? 2 felnőtt,2 kisgyerek

Figyelt kérdés
Szállás, teljes ellátással. Még nem voltunk így négyesbe nyaralni, fogalmam sincs mennyi költőpénz kellhet. Ti mennyit vittetek?
2013. aug. 27. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ hova Magyarország vagy külföld?
2013. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz. Magyarország, Balaton. Szeptemberben mennénk.
2013. aug. 27. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor legyen nálatok a bankkártya és ha kell vesztek le, de én sok készpénzt nem tartanék magamnál.

Olyan 15 ezer.

2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát mi most nyáron Balcsinál, 3 napra, ketten költöttünk kb. 30 ezret erre-arra, szóval annyit vinnék mindenképpen.
2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Már van két gyerek, de hogy még mindig ennyire önállótlan legyen valaki?

Még, ha teljesen idegen terepre mennétek...

Na, de Magyarországon belül szinte minden ugyanolyan!

2013. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mit foktok csinálni.

Strandbelépő,gyerekek megkivánnak ezt-azt,kirándulni menni.

Ha sprolósan kell,akkor 5 ezerből is kijösztök,de ha nem,akkor 20-25 elmegy.

Utiköltségről nem irtál,azt ha nem fizetik,az plussz ugye.

2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha minden adott, akkor esetleg a napi sétákhoz kell csak egy kis költőpénz. Ez egy kávé, esetleg fagyi a gyerekeknek. A strandbelépő eléggé húzós, de keressetek szabadstrandot. 15 ezer szerintem elég.
2013. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi wellness szálodában voltunk teljes ellátással 4 napot. Azt tudni kell, hogy a vacsora és az ebéd mellé nem adnak innivalót, ezt neked kell fizetni. Valamint az idegenforgalmi adót is a 2 felnőtt után. Meg mi még egyszer voltunk biciklizni, így majdnem 9000ft volt a 4 nap költőpénze.
2013. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bankkártya és annyi költőpénz a táskába amennyit itthon is tartasz magadnál. ha meg kell a pénz, bárhol, bármikor ki tudsz venni, azért nem olyan bonyolult ez manapság :)
2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, hogy ilyenre tanácsot kér valaki, de azért szívesen próbálok segíteni :)

A költőpénz mennyisége attól függ, hogy a szállodának mely szolgáltatásaiért kell fizetni és persze, hogy kinek-milyen igényei vannak.

Pl. én imádok kávézni napközben is, az kb. 500 Ft/db, a párom pedig a sört szereti, az is kb. annyi. Meg mi szeretjük felfedezni a környéket, főleg biciklivel, aminek a bérlése kb. 1000 Ft, így ez hármunknak már 3000 Ft-ba kerül (a kicsi még gyerekülésben ül).

Ja és valóban az sem mindegy, hogy az innivalót tartalmazza-e az étkezés, mert ha nem, akkor igencsak megdrágíthatja a számlát (persze nem muszáj fogyasztani).

És akkor a különböző belépőkről, egyebekről nem is szólva, pl. nekem a Balcsi vízibiciklizés nélkül elképzelhetetlen :)

Na meg persze ha 2 gyerekkel mentek, akkor még arra is számítani kell, hogy még a 4 nap alatt is történhet valami olyasmi, amihez azonnal pénzre van szükség.

Szóval mi mindig inkább többet viszünk, a 4 napra kb. 60e-et vinnénk.

2013. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!