Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Téli kismamik segitségét kérném?!

Téli kismamik segitségét kérném?!

Figyelt kérdés

Hogyan oldottátok meg a téli öltözetet? Konkrétan itt kabát viselésére gondolok.Van direkt erre az időszakra valò? Van értelme megvenni,vagy meg lehet másképp is oldani?

Ti hogy csináltátok?


2013. aug. 26. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

én belefértem a téli kabátomba,igaz nehezen patentolódott már össze :)

amikor már nagyon feszült akkor alá öltöztem rétegesen sálat rá és a kabát kigombolva volt rajtam

biztos lehet kapni olyan kabátot ami esetleg mell alatt bővül,vagy eleve bő fazonú.

2013. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anno belefértem a téli kabátomba, most nem tudom mi lesz,mert 10 kg plusszal indult a terhességem, no majd kiderül kell-e nagyobb kabát! :)
2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Decemberre vagyok kiírva, van egy gyapjú pelerinem, azt fogom hordani. Nem vagyok fázós, mondjuk a pelerin nem az a vékony fajta, ha nagyon hideg lesz, majd jól aláöltözök.
2013. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
November végén fogok szülni, nekem is poncsóm van. Alá fogok öltözni pulcsival meg mindennel, ha kell. Nem férek bele a kabátomba már most sem, de újat nem vennék emiatt.
2013. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is belefértem a kabátomba. behúzni nem tudtam, de nem is kellett, mindig borzasztóan melegem volt, majd megsültem az utolsó 2-3 hónapban, pedig minuszok voltak :D
2013. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
Perelinem volt,jó meleg és sok helye volt a pocakomnak is.Nem vettem direkt kismama kabátot.Tavaly februárban szültem,bőven elég volt a nagy hidegekben is
2013. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vettem két számmal nagyobb kabátot a turiban.

Igen, van értelme. Ha belegondolsz, tavaszig azt hordod.

2013. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Párom dzsekijét hordottam- rettenetesen örült neki :-D-legalább is januárig- addig tudtam össze cipzározni magamon... Február elején szültem,a köztes időben mikor már nem ért át az Ő kabija sem,elővettem egy régi-régi kidobásra szánt (mert ó divatú,egyébként teljesen hibátlan) kabit,ami éppen jó volt rám.

Mivel eléggé dolgoztak a hormonjaim,így elég volt egy pulcsi a dzseki alá is,mindig megizzadtam...

2013. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nézem csak :-) Hordtam lenne az a "hordottam" :-D
2013. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!