Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sűrűbben veszekszetek a...

Sűrűbben veszekszetek a párotokkal mióta babátok van!? Vagy csak nálunk van így? Kezdek kétségbeesni. :- (

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 3 éve házasok. Kislányom 1,5 éves. Mielőtt megszületett volna nagyon kiegyensúlyozott volt a kapcsolatunk, vita félévente volt max. 1. De most!?!?!? Szinte hetente összekapunk valamin... Pedig szeretjük egymást, de mégis... Tegnap is akkorát vitáztunk, hogy már a válás is szóba került, persze utána 1 óra múlva már ki is békültünk... Most kétségbe vagyok esve...
2009. okt. 30. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónapos a kislányom. A párom egy tündéri, édes ember, nagyon szeretem. Ennek ellenére mi is többet vitázunk, illetve vitáztunk. Nálunk az volt a gond, hogy én is és ő is túl feszültek voltunk/vagyunk. Amikor már érezzük, hogy több kettőnél a dolog, elmegyünk valahová kettesben. Kikapcsolódunk, sétálunk vagy egyszerűen csak vásárolunk. Nálunk főleg én vagyok a bűnös, mert nagyon szókimondó a természetem, nem tudok semmit magamba tartani. Ehhez még hozzájön, hogy türelmetlen is vagyok, hirtelen haragú...Szóval ennyi. A párom szerencsére ismer, mint a tenyerét+pont az ellenkező.:)
2009. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nálunk én vagyok a temperamentumosabb és sajnos, ami a szívemen, az a számon... :-(

Ráadásul 2 napja lázas a kislányom, alig alszok éjszaka... szóval jól kivagyok most...

Mindig valami kis hülyeségen kapunk össze. Tegnap hazajött, mondtam, hogy figyeljen a kicsire én meg megcsinálom gyorsan a vacsit. Én el is kezdtem csinálni, közben csörgött a mobilja és elvonult telefonálni munka ügyben. 1 mp alatt otthagyott a nyűgös, beteg gyerekkel és a vacsival... én meg persze utána bevágtam a durcát és ebből lett a vita. De nem volt igazam???

2009. okt. 30. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Majd legfeljebb máskor nem lesz miből vacsit főzni...
2009. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom fontos a párod munkája. Te meg nyűgösebb vagy, mert fáradt vagy. Szerintem természetes a "veszekedés".

Mi így élünk évek óta, és jól elvagyunk :)

2009. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Én minden szarért belekötök, ő meg sokáig tűr, és egyszer csak kifakad. Szinte minden nap összezörrenünk valami apróságon, ami kb. 5 percig tart, és mintha semmi nem történt volna. Azért mi még addig soha nem jutottunk el, hogy a válás szóba jött volna, de a kislányunk előtt nem voltunk ilyenek. Amúgy általában a kislányunkon veszünk össze, így adott, hogy előtte nem lehetett ilyen. Ilyenek miatt pl. hogy néha rászól hangosabban, vagy ha elesik nem megvigasztalja, hanem lecseszi, hogy miért nem vigyáz, vagy épp olyant enged meg neki amit nem kellene.
2009. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, az első 2 hét után, én megmondtam a páromnak, hogy nem csodálkozom, hogy a baba születése után sok kapcsolat tönkremegy...

Nem aludtunk, fáradtak voltunk, aggódtunk, hízik-e, eszik-e a pici rendesen, a lakás szaladt már, idő nem volt semmire, stb.

Nem hibáztatom a páromat, ő nagyon türelmes volt (az elején), én viszont egy igazi sárkány...

Mostanra viszont eléggé rossz a helyzet, már egyre jelentéktelenebb dolgokon is összeveszünk. Persze kibékülünk idővel, de néha már azon gondolkodtam, hogy összepakolom a cuccait és elküldöm.

Tanácsot adni sajnos nem tudok, de hidd el, nem vagy egyedül. :(

2009. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, ti vagytok a hisztisek ő meg tűri és még ti akarjátok kidobni? Ez vicces... Ébredjetek már fel, a kérdező is azért nyafog mert a férjének fontos a munka, hogy el tudja tartani a gyereküket! Nem csak a gyerek van a világon, a végén tényleg egyedül maradtok...
2009. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!