Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, már kezdek kétségbees...

Anyukák, már kezdek kétségbeesni, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 6 hetes a Kisfiam,és hétfő óta nappal alig alszik,nyűgös,sírdogál,de látszik rajta,hogy nagyon álmos.A hasa nem fáj,mert nem úgy sír.ha nagy nehezen elaltatom,leteszem és kb 15 percre rá újra felébred és kezdődik minden elölről.Kezdek elkeseredni...
2009. szept. 24. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban ez normális, próbáld meg gyakrabban mellre tenni, nem biztos, hogy éhes, de lehet, hogy megnyugszik rajta.
2009. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na én ebben a helyzetben felvettem, megnyugtattam, ringattam és letettem. Ha megint felébredt, akkor megint. Volt, hogy csak az ölemben aludt, ha letettem máris fenn volt.

Tudom nem ez a legjobb módszer, de azóta is (4 hónapos) sokat segít, ha megébred, magamhoz ölelem, megnyugtatom és leteszem.

2009. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sok kérdés felmerülhet:anyatejes vagy tápszeres?Eszik e eleget?Esetleg nyugtató cumi.Séta.

Amúgy milyen az éjszakátok?

2009. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszeres,de éhes nem lehet,mert múlt héten még 95 ml-t evett,most már majdnem 130-at eszik.Este 7-kor fűrdés,azután eszik és 8,fél 9-kor már alszik is.Éjszaka egyszer kel fel hajnali 2-kor,azután 6-7-ig alszik.Csak nappal ilyen..
2009. szept. 24. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

12:58-as vagyok.

Az enyém is pont ilyen volt, és ő is tápszeres:).Én is kétségbe voltam esve,de a köv.választ kaptam:Örüljek neki,nem is tudom milyen szerencsés vagyok hogy éjjel ilyen jó alvó.Na ezek után nem paráztam tovább....

Most már 5 hónapos, annyiban javult a helyzet hogy déltől kb.2 órát alszik meg ha "jó napja van" akkor olyan 17:00 től még kb. 40 percet.Ha nagyon nyűgös a séta szokott segíteni.

2009. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lucsi???
2009. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, ez sajnos természetes. Az enyém 3 hónapos koráig napi 2x20 percet aludt, a többit cicin (cumisüvegen, mert tápszert is kellett adnom), és ölben töltötte. Már 10 hónapos, elég önálló, de úgy 4 hónaposan jött el az az idő, mikor én is kissé "szabadabb" lettem tőle. :)
2009. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém hétfőn lesz 6 hetes. 2 napja nyugtalanul rugdalódzva szopizik 20-30 grammokat,pár perc múlva megint,tegnap este 2 órán keresztül nyugtalankodott,sírt,egész végig cicit követelt,de csak 90 grammot evett, reggel 120-at,már kezdtem örülni hogy vége ennek a tortúrának,most megint csak 50-et ficánkova,pedig van tejcsim.nem tudom miért csinálja ezr,már kétségbe vagyok esve,néha azt gondolom hogy nincs tejcsim,de akkor üvöltene szopi közben szerintem
2009. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!