Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt hagyjak itthon a...

Mennyi pénzt hagyjak itthon a páromnak, amíg én a kórházban leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, fura a kérdés....

Szóval, én dolgozom, neki max alkalmi munkái vannak, most volt interjún, és ahogy van üresedés, felveszik, de egyenlőre csak én dolgozom. Van egy 2 éves kislányunk, és szeptemberre várom a babánkat.

Ha befizetem a rezsit jövőhónapban, akkor 60 ezer ft-om marad. Ebből még kell pár dolog a kicsinek, plusz alapvető dolgokat be kell vásárolni, de nem sok mindent. Úgy számoltam, hogy olyan 20 és 30 ezer ft között marad költőpénznek, pl napi szinten kenyérre vagy ha a kicsi megkíván valamit, meg nyilván nekem is kell 2-3 ezer ft a kórházba. Összesen 6 napot leszek bent.

A párom nem tud bánni a pénzzel, folyton hülyeségekre szórja el... De valamennyit hagynom kell neki, hogy a kicsit el tudja látni. De főznivaló, tejtermékek lesznek itthon, szóval tényleg max kenyeret kell vennie...

Mennyit hagynátok?


2013. aug. 21. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 ezret minimum.
2013. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10-12 ezret.
2013. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 10 ezret hagynék otthon!


Boldog Babavárást :)

2013. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha lesz otthon főznivaló akkor 5-6000-et hogy abból még ami esetleg kell megvegye.
2013. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam,de sokallom. Képes lenne az anyjának piát meg cigit venni belőle... De köszönöm a véleményed, minden választ megfontolok, nekem mind hasznos!
2013. aug. 21. 16:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért felnőtt emberként nehogy már napi 1000Ft-ot ne lehessen rábízni.

Mi van ha a gyereknek kell orvosság vagy bármi közbejöhet, akkor majd befut hozzád pénzért? Mintha az anya lennél.

2013. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hagyj akkor 3-4.000.-t. gondolom mennek látogatni és ha kell, majd kér.

bár tényleg tök furi kérdés :) az meg abszurd, hogy havi 20-30E-t van, ő meg elszórja, csak ezt kéne megoldani, borzasztó lehet úgy élni, hogy dugdosni kell azt a pici pénzt is :(

2013. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hű nem irigyellek, nem lehet egyszerű vele élni, ha így kell dugdosnod a pénzt! :S De te még dolgozol?

De ha hagysz neki 3 ezret az is oda tudja adni az anyjának, szóval... én 5 ezernél többet nem hagynék, ha kell neki még majd bemegy hozzátok!

2013. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyi kellhet neki, de 10.000 forint biztosan elég. De hogyan fogtok így megélni? Muszáj lenne változtatnia, mert hát családapaként az ember nem csak magáért felel. Sőt!
2013. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ez esetben max. 2 ezret hagynék. Az bőven elég csak kenyérre, esetleg ami a kicsinek kell. Ha kell valami, majd bemegy úgyis látogatni, akkor szól, és adsz neki még.
2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!