Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák 1 napra mennyi pénzből...

Anyukák 1 napra mennyi pénzből főztök ebédet, és hány tagú családnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb időkben 1500-2000, 4 gyerek van,ebből 1 még püréket eszik. Rosszabbakban amennyi jut... most az utóbbiban vagyunk, igyekszem 500 forintból megoldani,+ a bébikaja
2013. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És 500ft-ból mit tudsz főzni?
2013. júl. 24. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
paprikás krumplit,..
2013. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lassan már azt sem mert a krumpli is drága..:(
2013. júl. 24. 22:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1000 Ft megy el az ebédre, 2 felnőtt, 1 gyerek, de sokat eszünk:)


Tojásos lecsó

Rántott karfiol, rántott tök

Tökfőzelék virslivel, kolbásszal

Hurka kolbász

Spagetti


Ezek voltak az utóbbi napokban


Ami a leg kiadósabb, leg olcsóbb!

1 csirke Lidlben 1100ft

Répa zöldség burgonya petrezselyem zöld 400ft

1 csomag Tarhonya 250ft

Paprika paradicsom uborka, 1 joghurt 250

2 tojás, kis leves tészta kis olaj, zsemle morzsa 200ft



A csirke farhátjából, a zöldségekkel levest főzök.

A mellét kirántom, s Petrezselymes burgonyát adok hozzá

Másnapra marad leves+ a combból, szárnyából pörköltet készítek, hozzá tarhonya.

A paprika paradicsom uborkából joghurttal salátát készítek

Kb. 2200 ft

2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A piacon 150 ft kilója a krumplinak. Leves mostanában nincs... holnap káposztás tészta lesz.
2013. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mi is 2-en vagyunk és a pici.:)

Azon filózok,hogy nem érné-e meg jobban ha menüt járatnánk 2 személyre 1500ft-ért/nap.Mint,hogy a boltban elköltök minden nap 2000-2500ft-ot?

2013. júl. 24. 22:13
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk messze van a piac babakocsistól át kéne mennem az egész városon.A boltban pedig 259ft 1kg krumpli.
2013. júl. 24. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre hogy ha rakottasat csinálok az elég nekünk csak 2 napra,pedig nem zabálunk

egy nagy ovális jénaiba csinálom,ebédre,marad vacsira is és még holnapra egész napra.

legszivesebben csak ezt ennék mindig,2 napra elég,nem kell bajlódni a főzéssel.

nálunk 3 éves a nagy,a pici 8 hós,én nekem enni sokszor nincs időm,a férjem melózik ,este eszik keveset belőle.

a darált hús olyan 650 körül (70 dkg) aprólékot veszek az az olcsóbb

akkor ami épp a legolcsóbb a piacon karfiol,brokkoli,kelkáposzta,. 1-2 nagyobb fej

akkor 1 kg rizs,1 nagy doboz tejföl.

kijön épp 2000-ből,de volt hogy nagyon olcsón kaptam mindent és még elé jutott egy kis almaleves is.

és a fagyasztóba kukucskált rám egy kis darabka sajt is ráreszeltem azt is na aztán volt ZABÁLÁS :)


hát ennyi....

2013. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én tegnap rakott kelt csináltam,ma meg tejfölös-fokhagymás lángost.:)
2013. júl. 24. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!