Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként gáz tetkót csináltatn...

Anyaként gáz tetkót csináltatni? Te csináltatnál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:

anyumnak van 2 egy kinai jel meg az elhunyt gyereke neve

és most akar még egyet :) nem gáz egyátalán

2013. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Sertés válasza:
12%

Már miért lenne gáz? Minden cigány kocán van, több is! Hájas derekukon gyönyörűen mutat a ribi-rendszám, löttyedt karjukon fantasztikusan jól áll a mélyenszántó "Szeretlek Józsi" felirat.

Ja, hogy te esetleg nem az vagy? Akkor úgy is kéne gondolkodni. Bár, nekem úgy tűnik, te sem fogsz sokat matekozni a gyerekeiddel...

2013. júl. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
3 gyereked van, megszenvedted a poklok poklat es fiatal vagy nagyon. Csak nekem nem passzol össze ez a harom???
2013. júl. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
most mit nem értesz?
2013. júl. 26. 08:46
 35/44 A kérdező kommentje:
32-es, sokat sejtető neved van, nagyon tetszik :)
2013. júl. 26. 08:46
 36/44 anonim ***** válasza:
Harom gyerekkel olyan nagyon fiatal mar nem lehetsz, nemde?
2013. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
82%
Sertés igen alpári ember vagy ne is haragudj.Kíváncsi lennék te,hogy nézel ki,már csak a neved miatt is...
2013. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
22%

Nem anyaként gáz, hanem szerintem nagyon visszataszító egy nőn a tetoválás. Ha egyediek akarunk lenni akkor ez pont nem arra halad, mert lassan már mindenkinek van. Ezer más dologgal lehet kifejezni az egyéniségünket, anélkül hogy egy maradandó, visszafordíthatatlan dolgot lépnénk meg.

De ez csak az én véleményem.

2013. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
65%

Mindig meglepődök, hogy milyen emberek vannak! Azon még jobban, hogy a sertés nevű izé írni is tud.

Amúgy a tetkó mindenkinek a saját döntése. Nem minden tetovált ember egyforma, mint ahogy nem minden fülbevalós nő egyforma.

2013. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ostobákkal, és Sertésekkel nem érdemes vitatkozni, mert lehúznak a szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal! :D

Én sajnálom az ilyen tolerancia nélküli embereket, fura képük lehet a világról. Nekem van egy kitetovált, fültágítós ismerősöm, aki első ránézésre kemény fiú, de ha megismered egy hihetelenül jó lelkű embert ismersz meg! Innentől kezdve nekem csak a belső számít! Ha jó ember tőlem annyi tetkó lehet rajta, amennyi csak elfér.

2013. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!