Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként gáz tetkót csináltatn...

Anyaként gáz tetkót csináltatni? Te csináltatnál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetem mit szeretnél tetováltatni?Olyan kíváncsi lettem:)

3-as voltam

2013. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira cigányos lenne a csuklódra ilyet tetováltatni. Én biztos olyan helyre raknám, amit ha akarok, akkor eltakarom.
2013. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
32%

Én nem csináltatok.

Nem azért mert tucat, szerintem ugyan az a minta tök máshogy hat egy kemény csajon és egy törékenyen. Engem maga a tetkó tart vissza. Ha csúnyán öregszik valaki, hízik akkor maga a minta is csúnyul, plusz egy nem jól megválasztott hely-minta kombináció bizonyos munkahelyeken negatív benyomást kelt, lásd rbi rendszám ha kivillan az irodában sok sok mínuszt jelent...:(

Amúgy ha nem lennének előítéletek akkor talán.

2013. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szöveg akkor semmit mondó, ha nincs mögötte semmi érzés, élmény. Egy unatkozó tini magára tetováltatja, hogy "soha nem adom fel" az tényleg üres. De ha valakinek küzdelmes élete van, nehéz dolgokon ment keresztül, akkor már más a helyzet.

Mondjuk arra figyelj hova csináltatod, mert pl a csuklón lévő tetkó bizonyos munkakörökben kizáró ok lehet.


De nem gáz, ha neked sokat jelent! :)

2013. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Annyit szeretnék csak elárulni,hogy egy bizonyos életstilust képviselő csontvázat:)Persze nem pálcika csonvázat:)

20-as voltam.

2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Nekem 4 gyerekem van ...

Mindig mikor született egy a csuklómra egy újabb betű került fel több már nem lesz , mert nem is lehet na mind1 !

Szóval nagyon kicsibe van nagyon szép betűvel egy H , B,M, K

2013. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 25. 07:15
 28/44 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van, és vannak tetoválásaim. Még a születésük előtt csináltattam őket. Nem bántam meg, tetszenek, de egy dologra nagyon figyeltem, hogy el tudjam óket takarni, ha kell. Mondjuk egy állásinterjún nem biztos, hogy szerencsés dolog a tetoválásainkat mutogatni.

A csuklódon simán el tudod takarni egy vastag karkötővel.

Még lennnek ötleteim tetoválasokra, de még picik a gyerekeim, ezért más dolgok foglalnak le:)

Mellesleg egy feliratot is meg lehet csinaltatni szépen, mondjuk egy szép hátterrel, árnyékolassal.

2013. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 zabmester ***** válasza:

Szerintem a tetoválás egyáltalán nem függ attól, hogy van-e gyerek, vagy nincs.

Ha neked tetszik, csináltass.

Nekem 18 évesen készült egy kisebb minta a vállamra, később lett kibővítve, kissé átértelmezve, most válltól könyékig van, de tervezem, hogy lesz még több is. Amikor ez a "hozzátoldás" készült, akkor kb. egy éves volt a fiam. Majd ha megint lesz úgy pénzem, hogy belefér egy-egy tetoválás, akkor máshol is lesz.

Egyébként még sosem tapasztaltam ezzel kapcsolatban negatív kritikát. Legutóbb pont egy ruházati üzletben voltunk a fiammal, amikor az eladó lány elkerekedett szemekkel mondta a pénztárnál, hogy "húú, de szép tetoválásod van!" és mindenáron tudni akarta, hogy hol, kinél, mennyiért lehet ilyen szépet készíttetni, meg hogy mennyire fájt, mennyi idő alatt készült el. Ugyanilyen reakciókat kapok mindenhol, ahol valaki szóba hozza, függetlenül attól, hogy velem van-e a gyerek, vagy sincs.

Nyilván a látóterébe kerülök olyan embernek is, akinek nem tetszik, de ők meg egyszerűen csak nem hozzák szóba, olyannal még nem volt dolgom, aki azt mondta volna, hogy "te figyelj, ez nagyon béna, szarul nézel ki így". Ezt maximum magukban gondolják, de hát az meg a magánügyük, szívük joga így érezni.

2013. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is választ:)
2013. júl. 25. 10:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!