Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék Bogyó és Babócás...

Hol tudnék Bogyó és Babócás formatortát csináltatni Budapesten?

Figyelt kérdés
Valaki csináltatott már ilyen tortát? Ajánlanátok valami jó cukit, ahol nem csak szép is, hanem finom is lesz a torta :)
2013. máj. 8. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg pl. a Vanilinben, lehet, hogy vállalnak. Én nem formatortát csináltattam ott, csak egy szimpla tortára tettek rá Anna Pet és Gergős képet (én vittem CD-n)
2013. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly Villám McQeenest szerettem volna és nem vállalták sehol, mert jogvédett. Szerintem a Bogyó és Babóca is az, de nem szeretném elvenni a kedved. Viszont a Daubnerben csináltak olyat ami kicsit hasonlított, nagyon rendesek voltak (és finom is volt a torta).
2013. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Beírtam a google keresőbe. Megnéztem, milyen képeket dob ki, és szinte egytől egyig hobbi cukrászok készítették őket...

2013. máj. 8. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csinálnék Neked, 3at csináltam eddig Bogyó és Babócasat,meg sok más fajtát,kár hogy messze lakunk. Pesten nem tudok sajnos.
2013. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:41-tényleg kár, azért köszönöm :)
2013. máj. 8. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy "ismerősöm",ő lehet megtudja csinálni.Ha érdekel írok privit.
2013. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!