Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? Kicsit...

Ezt most mire véljem? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
Tegnap este a párom egyik barátjáról beszéltünk, hogy folyton csajozik a barátnője mellett. Erre a párom azt mondta, hogy lehet hogyha nem lenne a gyerekünk 3 hónapos, akkor lehet hogy ő is megtenné... Gondolhatjátok hogy leesett az állam? Természetesen utána azt mondta, hogy csak engem szeret senki mást, meg hogy nem csak a gyerek miatt van velem. Egy világ dőlt össze bennem amikor ezt mondta. Persze este már puszilgatás meg bújás meg stb. szóval láttam rajta hogy megbánta. Én viszont nagyon kiábrándultam belőle. Szerintetek?
2009. okt. 22. 09:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este megkérdezte, hogy szeretem-e még?

Én azt mondtam, hogy igen.

Erre ő azt mondta, hogy nincs miért aggódnom, mert ő is szeret.

Nos?

2009. okt. 23. 12:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért nehogy azt higyje, hogy ezzel minden el van intézve... :S

Kérj bizonyítékokat, persze mindehhez időt is adj.

Jobb ötletem sajna nincs.

7.

2009. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!