Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? Kicsit...

Ezt most mire véljem? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
Tegnap este a párom egyik barátjáról beszéltünk, hogy folyton csajozik a barátnője mellett. Erre a párom azt mondta, hogy lehet hogyha nem lenne a gyerekünk 3 hónapos, akkor lehet hogy ő is megtenné... Gondolhatjátok hogy leesett az állam? Természetesen utána azt mondta, hogy csak engem szeret senki mást, meg hogy nem csak a gyerek miatt van velem. Egy világ dőlt össze bennem amikor ezt mondta. Persze este már puszilgatás meg bújás meg stb. szóval láttam rajta hogy megbánta. Én viszont nagyon kiábrándultam belőle. Szerintetek?
2009. okt. 22. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
ugyan ezért ne ábrándulj ki belőle! Biztos kicsit tele van a tudata a gyereksírással, meg mostanában kezdhet ráébredni, mennyi felelősség, lemondás egy gyerek.
2009. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat...az tuti h nekem is leesett volna az allam es jol beolvastam volna neki.Megmondtam volna h ne a gyerek miatt fogja vissza magat es ha akar menjen de akkor tudja h mi lesz a kovetkezmenye.En is tisztara kiakadtam volna.DE lehet h csak rosszul fejezte ki magat.En pedig ha lehiggadtam volna akkor megkerdeztem volna tole h megis mit gondolt ez alatt.Nem elte ki magat?Es h mit gondolt nekem h esett h ezt mondta es h mit szolt volna ha o ezt hallja az en szambol.Szoval szerintem ulj le es beszeld meg vele a dolgot.Kerdezd meg tole ezeket a dolgokat es ne veszekedj hisz az se neked nem jo se o nem fog ugy valaszolni a kerdeseidre.Tudom mert en naon heves vagyok es addig mig kiabalok addig nekem soha nem valaszol csak hallgat.Majd mikor lehiggadtam es tok veszekedes nelkul beszelni akkor valaszol a kerdeseimre.Sok sikert es ne keseregj mert ha viszont azt nezed akkor lehet nem gondolta komolyan csak nagyot akart mondani ugyanis ha nem szeretne mar nem lenne veled es nem bujt volna.Szal jol osszekuszalhattam a valaszt de remelem erted mit akartam mondani
2009. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem ha nem akarna veled lenni már nem lenne. Főleg egy férfit a pici baba el is ijeszthet. Márpedig ő mellettetek van. Talán nem úgy fejezte ki magát ahogy akarta, a férjemnél is van ilyen, én amúgy is szeretek a bolhából elefántot csinálni. Ha annyira bánt ülj le vele még egyszer, mond el neki mi bánt és hogy mennyire rosszul esett, vagy próbálja megmagyarázni miért mondott ilyet. Én ahogy ismerem magam nem tudnám lenyelni, piszkálnám vele :(
2009. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy kiélte magát.

Én úgy gondolom, hogy ha valaki menni akar, akkor nem tartja vissza egy gyerek nem?

Azt mondta, hogy nem csak a gyerek miatt van velem, de nyomós ok hogy ne rosszalkodjon.

Én most úgy érzem, hogy nem vagyok rá kíváncsi ezek után. Annyira megbántott, hogy el sem tudom mondani.

Persze utána már nyalizott de nem hat meg.

2009. okt. 22. 10:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Na azert ez nem valook sztem.Probald meg azt h meg 1x beszelj vele es ha megint felbosszant hagyd ott neki felorara a manot es menj szelloztesd ki a fejed gondold at h mi tortent.Amugy en is olyan vok h mindig evvel piszkalnam majd elfelejtenem 1 ido utan.a 2. voltam
2009. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez egy igen érdekes elszólás... Nekem tuti rosszul esne, kicsit máshogy tekintenék rá ezek után. Nem azt mondom, hogy dobd ki, hiszen elvileg nem csinált semmit. Csak nem igazán értem, hogyan gondolta ezt. Talán úgy, hogy majd ha a gyereketek már nagy lesz, akkor már nem gond? Én tuti erre gondolnék. Mindenesetre tartsd rajta a szemed. Azt nem javaslom, hogy örökké ezen lovagolj, mert akkor pláne elgondolkodik rajta, hogy mi lenne ha... De azért ez csúnya volt tőle nagyon.
2009. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezért nem dobom ki, de valami eltört bennem...

Nem tudom mi lesz, de elgondolkodtató szerintem.

2009. okt. 22. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elcsépeltnek tűnik, de az idő majd megoldja.

Abban viszont nincs igazatok, hogy ha menni akarna, akkor menne! Nagyon sok férfi otthon marad a kényelemben, biztonságban, bár a szíve (vére) másfelé hajtja. Okaik? Pl. a kényelem, a lelkiismeret, stb.

Van olyan eset, hogy csak a megfelelő lehetőségre vár. Addig jól elvan otthon is :P Tapasztalat :(

2009. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ő nem olyan típus. Ha ő menni akar, akkor nem tartja vissza sem egy gyerek, sem semmi.

Tudom, mert ő maga mondta, hogyha nem szeretne minket 100% hogy menne...

2009. okt. 22. 14:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, sajnálom, én is kiakadtam volna. :(

A bizalmam megrendülne, és nagyon sokat kéne tepernie, hogy minden a régi legyen. Én ilyen vagyok, és szerintem, jogosan. Szerintem, hozd a tudtára, hogy most mit érzel, mert ha ennyi esze van, már bocs, akkor lehet, hogy fel sem fogta, mi a tét!

És az idő megoldja. Közhely, tudom, de mást nem tehetsz. Azért az érezze, hogy szereted, de azt is tudnia kell, hogy megbántott, és ezt a mondatot nem tudod megnemhallottá tenni!

2009. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!