Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek viszi az olyan szülő a...

Minek viszi az olyan szülő a játszótérre a gyerekét aki "agybajt" kap attól hogy a gyereke koszos vagy vizes lesz?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem mert szerintem csak fusztrálja azt a szegény gyereket!:(((


Jár egy anyuka a játszótérre a 3éves lányával ahová én is járok a gyerekemmel.

A kislány mindig úgy van felöltöztetve mintha bálba készülne,nem ez a baj mert úgy öltözteti ahogy akarja,de az a szegény gyerek semmit nem csinálhat a játszón max hintázhat. Állandóan rászól hogy ne menjen a homokba,ne üljön a földre,ne húzza le a cipőjét,ha a csap közelébe megy a gyerek az anya sikítófrászt kap!

Most komolyan minek hozza akkor a játszótérre ezt a szegény lánykát??? Gondolom milyen rossz lehet neki,hogy látja a többi gyereket önfeledten játszani.

Nagyon sajnálom!!!:(((



2013. júl. 17. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs hova menniük. Ők úgy nevelnek, mi máshogy de én nem kapok agybajt tőlük. Megkérdezted már az anyukát miért mennek a játszóra?

Azért mert valaki máshogy csinálja még nem biztos, hogy rossz ember. Az is nagyon ronda dolog ha az anyuka felvesz a játszóra egy normális tréninget vagy farmert normális pólóval, a gyerekre meg ráad rongyokat mondván úgyis koszos lesz..

2013. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki játszótérre viszi a gyerekét akkor gondolom azért viszi oda hogy a gyerek JÁTSSZON,nem azért hogy puccparádét rendezzen! Nem hiszem hogy ha azon görcsöl hogy koszos lesz a gyerek akkor a játszótér a legjobb hely ahová menni lehet. Az meg hogy máshová nem tudnak menni nehezen hihető!

Hogy lehet úgy nevelni egy gyereket hogy tiltjuk a normális gyermeki viselkedéstől???


Én még soha nem láttam hogy valaki rongyokban hozná a gyereket a játszóra! Normális,kényelmes ruhákban vannak a gyerekek amiben tudnak mozogni. De inkább "rongyok" való a játszóra mint hímzett szoknya meg lakkcipő masnival!:)

2013. júl. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!