Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért adnak mindig Hanna...

Miért adnak mindig Hanna nevet a lányoknak mostanában?

Figyelt kérdés

Mindenki Hanna, Hanga, Zoé...

Tuti nem adnám a lányomnak...


6-7 év múlva, mikor iskolába mennek, az ált.isk. Alsó tagozatát Hannának fogják hívni.

Most nem azért mert nem tetszik, csak annyi van belőle, mint égen a csillag!


2013. júl. 12. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi felénk egy sincs, se a környéken, se oviba, se suliba. Szóval itt nem így hívnak minden lányt. Engem meg nem zavar, ki hogy nevezi el a gyerekét. Aki nem akarja, más nevet ad, ennyi. :)
2013. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én valóban sok Hannát ismerek. És nem egy helyről hanem az ország több területéről vannak természetesen ismerőseink, barátaink. 3 év alatt 8 db Hanna nevű ismerős baba született. Zoét egyet ismerek csak.

Mondjuk ha évek óta ilyen népszerű és felkapott lenne egy név akkor az engem visszatartana attól hogy adjam, annyi szép név van. De ha adok egy nevet semmi se garantálja hogy az KÉSŐBB nem lesz felkapott ezt kivédeni nem lehet:)

Nekünk fiaink vannak, a Bence Máté Levente hármas épp ezért kapásból kiesett mivel ezek legalább 5-6 éve az első 3 helyen szerepelnek és valóban minden évben sok van belőle.De aztán amit mi adtunk a ma 5 éves fiunknak, az is egyre gyakoribb lett az elmúlt években úgyhogy ez van:)

2013. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!