Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit főztök mostanában anyukák?

Mit főztök mostanában anyukák?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, van sok ilyen kérdés már, azokat már olvastam :)


Darált pulyka, csirkeszárny, csirkecomb, csirkemell , hal -ezeket a húsokat esszük.


Várok sok-sok-sok ötletet, mert már bajban vagyok!


2013. júl. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tökfőzelék, töltött tök, rántott sajt, paradicsomos krumpli, fasírt (akár pulykából is), borsófőzelék, zöldségleves, görög gyümölcsleves (zacskós), meggy leves, eper leves, barack leves, palacsinta, húsos palacsinta, lecsó tojással, pörkölt tarhonyával, lecsós tarhonya, pizza, töltött csirkecomb, paradicsomos káposzta, szilvás gombóc, almaleves, makaróni, tejszínes csirke, kínai mézes csirke, párolt lila káposzta, töltött karalábé, spenót, grill kaják, sült krumpli, rántott hús, rakott krumpli, lencsefőzelék, finom főzelék, paradicsom leves, lángos, gyros, hamburger (házik), saláták, czézár saláta (lehet nem így írják), uborka saláta, kovászos uborka + krumplis tészta, mákos tészta, diós tészta, grízes tészta, gulyás leves, tárkonyos raguleves, zöldbab főzelék, túrós derelye, rizses hús, rántott máj, resztelt máj, töltött csirke mell, túrós tészta (szalonnával vagy porcukorral), sajtos tészta, halas makaróni, lasagne
2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Paplanos csirke:A húst megforgatod paprikás,köménymagos,sós lisztben.Kiolajozott tepsibe rakod és megsütöd.Rizzsel (kukorica,borsó stb)tálalod.Valahogy így van a recept :-) Nem tudom pontosan,de nagyon finom.


Egész hal tepsibe téve hagymával szalonnával megsütni.


Darált hús:otthoni hamburger.


Ananászos csirke,vadas csirkehúsból.

Nem ezeket főztem mostanában,csak próbáltam izgalmasabb ételeket írni.Nálunk pörkölt van húslevessel :-)

2013. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok:még ezek eszembe jutottak) nokedli, mákos nudli, mákos guba, diós guba, almás lepény, zúzapörkölt, rántott hekk, halászlé, halpaprikás, zöldborsófőzelék, vadas mártás, meggyszósz, csoki pudingos piskóta
2013. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nudlit imádják a gyerekek.A sztrapacskát is nudliból csinálom és a főzőléből egy rántott levest pirított kockával,vagy gyönggyel.
2013. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nálunk zöldség van zöldséggel. Ennek van a szezonja.

pl. rakott karfiol, rántott cukkini, zöldbab leves gazdagon. sült húsok, mindenféle szezonális zöldség körettel, saláták,

2013. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most cukkini szezon van, rántott cukkini, töltött cukkini, lecsó, stb.
2013. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk ma köles kása volt zellerrel répával,fasírttal:)
2013. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gomba, karfiol, karalábé, zöldborsó-leves volt a héten.

Töltött paprika, lecsó, rizses hús, Kukoricás rizi-bizi rántott hús-cukkini-karfiol, gombapörkölt, kelkáposzta főzelék sült virslivel.

2013. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!