Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen feszült vagyok...

Teljesen feszült vagyok mostanában. Nálatok is volt ilyen anyukák?

Figyelt kérdés

néha úgy érzem hogy azonnal robbanok. Azért babás téma, mert kb azóta érzem ezt többször (nem mindig) mióta a kislányom megszületett. Egyszerűen nem jut időm semmire, ő 24 órás foglalkozást igényel (nyilván, mert gyerek :-) ). Nem játszik el egyedül, csak velem, ha az apja megy oda hozzá mert sír, ő nem nyugszik meg. Nem alszik napközben csak max 40 percet összesen, amúgy pörög :-)

A rosszindulatu megjegyzésektől kíméljetek, imádom a kislányomat, tisztában vagyok vele hogy csak az övé vagyok ilyenkor, stb, stb.

Nálatok volt ilyen? Vagy csak én vagyok ideggyogyó???


2011. jan. 12. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csak te!!

Ha minden rendben van egy napunkon akkor is lefárasztanak a gyerekeim idegileg estére.Azt gondolnám,hogy reggelre kialszom a feszültséget,....de nem a másnapi adag csak rárakódik.

Nem kell magyarázkodnod,hogy miért is érzed ezt az anyaság 24 órás műszakos állás szabi és betegállomány nélkül!

Viszont hosszú távon jót tesz ha naponta 1 órát csak magadra szánsz...beülsz a kádba,elolvasol egy-egy érdekes cikket,olvasol egy könyvet megnézel egy filmet.

És a magneB6 tényleg jó a feszültség oldásra.

2011. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki rosszindulattal válaszol, annak általában olyan bamba gyereke van, hogy leteszi egy sarokba, és ott ül addig, amíg fel nem veszi. Nem vagy egyedül, de hidd el, kamatozni fog a befektetésed. Én már tudom. :)
2011. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a magnézium+b6 vit. tényleg jó!

Nekem segít, hogy séta közben találkozok más anyukákkal és tudunk beszélgetni.

2011. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jóformán minden este teljesen elveszítem a türelmem, mert a 20 hónapos gyerekem 22:00-nál előbb nem bír elaludni és kínlódunk, próbálkozok, éneklek, mesélek, simogatom, otthagyom, andalító zenét kapcsolok, hagyom bőgni, az ágya mellett ülök, az ajtóban állok, melléfekszem, inni kap, apa simogatja, apa mesél, ringatom, babát teszek mellé, zenélő plüsst húzok fel és SEMMI!

És ma jöttem rá (jókor...) hogy tulajdonképpen ezt csinálja egy éve. Mostanra elfogadhattam volna már, hogy ő nem tud elaludni 10 előtt. Napközben alszik még 2-3 órát, reggel is minimum 8-ig alszik, napi 12-13 óra alvása van. De akkor is... nincs egy nyugodt esténk a férjemmel...

Szóval nagyon nem vagy egyedül.

2011. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha most itt lennél előttem, akkor a nyakadba borulva zokognám el, hogy IGEN, tudom mit érzel!!!!! De nem vagy itt, úgyhogy csak így ismeretlenül üzenem ezt Neked!:))

A férjemmel megbeszéltük, hogy mostantól fogva senkinek nem hiszünk, akinek a gyereke már 2 hetes korától átalussza az éjszakát, és napközben is alszik, természetesen úgy, hogy a fektetést nem előzi meg egy hatalmas szívfacsaró, "anya kérlek ne hagyj magamra" sírás. Akinek a gyereke, ha nem is vele vagy magában, csöndben játszik.. stb:)

2011. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!