Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én gondolom úgy hogy,...

Csak én gondolom úgy hogy, teljesen túllihegik mostanában ezeket a terhességgel kapcsolatos dolgokat? Vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ilyenkor hogy teljesen túlstrsszeltetnek mindent a mai kismamákkal.Mindenhol csak azt hangoztatják hogy mit nem ehet, ihat, vagy csinálhat a kismama.Több az amit nem szabad mint amit szabad.

Vagy pl. a hízással is annyira odavannak, már ennünk sem szabad, pont most.

Régen, 20-30 évvel ezelőtt, meg még korábban, mit törődtek ilyenekkel.Mégis megszülettünk egészségesen, anyáink, nagyanyáink nem voltak teljesen megrémísztve.Akkor ráadásul sokkal több gyerek született mint most.Sajnos most is sok, sőt egyre több beteg baba születik(allergiás, stb.), hiába ez a nagy orvostudomány.


2009. máj. 27. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is igy gondolom! Ahogy itt olvasgatok,és vannak olyan kérdések,hogy csak lesek,hogy na már ezt sem szabadna?? Én ugy cselekszem,ahogy érzem,semmi károsat nem csinálok,és szerintem ez a lényeg. Anyukámra hallgatok még mindenben,és ennyi! :) Nem is bánom,hogy nem fogadtam orvost,mert akkor már kórházban feküdnék hizás miatt! :)
2009. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha nem egyedül gondolom csak így.Mondjuk nálam nem is a doki van oda a hízás miatt, hanem a védőnő.köszönöm a választ
2009. máj. 27. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lányok nagyon egyet értek veletek.

Nekem ez az 5.terhességem,van már 4 csemeténk:-)a hizás nálam mindegyiknél kritikus volt,alapba imádok enni,kismamaként meg pláne!!!!!Most 85 kg-ról indult a terhesség,most vagyunk a 20.hétben és hát a védőnőm szerint baromira figyeljek oda és ha 1kg-ot sem hizokmajd az is tuti.Jó vicc:-)

Ennél már csak az afp jobb ami miatt most megint egy 24 órás stresszt csináltak nekem tegnap óta.0,68mom lett,tehát épp minimálissal a már jó érték alatt.Amit én hallgattam a védőnőtől arról,hogy akarok e egy down szindrómás gyereket........köszönöm szépen a vigasztaló és kedves szavakat.Amúgy is egy megbizhatatlan vizsgálat ez az afp,és majd mindenhol eltörölték már pontosan a megbizhatatlansága miatt.Akkor miért kell feleslegesen stresszelni a kismamákat???

Szóval egyetértek,sok a para,pedig az életünk egyik legszebb időszaka ez.Hát nem élvezni kéne csupán???

Jó egészséget kivánok nektek:-))))

Rita

2009. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem mindennek az az alapja, hogy mindenkit jól megkopasszanak. Üzlet az egész világ! Meg kell tanulnunk szelektálni a sok "hülyeség" között. Persze a legkönnyebb azt lehúzni, aki a gyerekéért mindent megtenne.:-((

3 gyerekes

2009. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igaza van az utolsó válaszolónak is sajna.

Szedjél ezt, meg szedjél azt, egyik drágább mint a másik.

Azért boldog babavárást mindenkinek, és sok egészséget.

2009. máj. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!