Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Nekem szimpatikus az ára meg úgy az egész babakocsi! Városban használnánk mindenhol jó az út. Kisfiúnak vennétek? Nem túl lányos?? [link]

2013. júl. 12. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed a zöldet? Ha azt nézzük, 5 ezerrel drágább, de mégis fiúsabb.
2013. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A zölddel annyira nem vagyok kibékülve! :D Ez tetszik a meg a barna változat! :)
2013. júl. 12. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a zöldet vásárolnám meg. Sokkal fiúsabb, és sokkal mutatósabb is szerintem.
2013. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kisfiúnak én is zöldet venném meg.
2013. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is a zöldet venném :D De a narancssárga is uniszex
2013. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig nekem tetszik az a zöld szín, a szürkével jól megy.:) De te döntésed, az sem jobb, hogyha olyat veszel meg, ami neked nem tetszik. Ne foglalkozz mások véleményével, csak avval, hogy neked mi a jó.:)
2013. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a színe semmit sem jelent. Miért ha most a zöldet vennéd meg és a következő baba lány lenne nem tennéd bele csak a színe miatt, dehogy nem.
2013. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy én ezt a babakocsit régebben miért nem láttam?:D Nagyon szimpi nekem is. Mindkét szín teljesen unisex szerintem. Árban is szuper.
2013. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a narancs fiúnak is.

Nekem mondjuk fekete volt bézzsel a fiamnak, de narancs bundazsákja volt hozzá, nem tűnt lányosnak. A kiegészítőkkel trükközhetsz, ha zavar.

2013. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lányos, nyugodtan tologathatsz benne kisfiút. Mondjuk nekem is a zöld tetszik, de még jó, hogy nem egyforma minden ember. Szerintem nem rossz kocsi. A sport része is kényelmesnek látszik, és teljesen vízszintesre dönthető.
2013. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!