Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 3 kerekü...

Mit gondoltok a 3 kerekü babakocsiról? Könnyü vele közlekedni?

Figyelt kérdés
abban a fázisban vagyunk, hogy már csak a babakocsi hiányzik, de nem tudjuk eldönteni milyet vegyünk. Csak néhány dolog van amiben szilárd elképzeléseink vannak: könnyen tolható, irányítható legyen, puha gumi kerekü legyen és legalább 3 funkciós. Néztük ezt a 3 kereküt, de nem tudjuk milyen mert ismerösök körében ilyen nincs mert azt mondják drága. Esetleg nektek tapasztalat? Ha nem jó, akkor mit ajánlanátok ezekkel a tulajdonságokkal? 60 e ft-unk van rá kb. Elöre is köszi:)
2010. máj. 30. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4 kerekű van saját tapasztalatot nem tudok írni, viszont a szomszéd néni vitte az unokáját a full extrás quinny 3 kerekű kocsiban sétálni, és egy icipici döccbe belement a kocsi első kereke, ahogy a néni próbálta volna tovább tolni, a kocsi majdnem átfordult az első kerekén...


A 4 kerekűnkkel sose volt ilyen problémám, szerintem stabilabb, mint egy 3 kerekű.

2010. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen is, olyan is. A 3 kerekűt könnyebb irányítani, meg most ez a "divat", ezek az előnyei, viszont az tény, hogy ha az első kereke megakad valamiben, akkor eléggé instabillá válik.
2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3 kerekű van és imádom!!!!!Soha nem volt vele olyan gondom,amit előttem leírtak!Könnyen kezelhető,szinte egy helyben megfordul!És nincs gond a döccenőkkel sem,vidéken lakunk és sz@rok a járdák!Nagy felfújható kerekei vannak a mienknek,még a szántóföldre is megyünk vele,amikor a kutyákat sétáltatjuk:))))Nagyon bírja a strapát!Szóval szerintem ne féljetek megvenni,ha tetszik Nektek!!!!
2010. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 3 kerekű és nekem ilyen problémám hogy felborulna sosem volt.Sőt van négy kerekűm is és a 3 kerekű ezerszer jobb, nehézkesebb a közlekedés a 4 kerekűvel!Az bizti hogy felfújhatós kerekei vannak és az jobb mint a műanyag kerék!!

Nem hinném hogy divat kérdése mert nekem először nem tetszett és kipróbáltam sokkal jobb volt tolni mint a másikat.Sajnálom hogy nem ilyet vettem legelőször is!

Az interneten nagyon szép 3 kerekűeket lehet venni!

Én csak ajánlani tudom.Persze ezt csak az tudja akinek van.

2010. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek!:):)
2010. máj. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!