Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok érdeklődni a TGYÁS-r...

Hol tudok érdeklődni a TGYÁS-ról és a GYED-ről?

Figyelt kérdés
Hova kell bemennem ha ezekről a dolgokról személyes tájékoztatást szeretnék kérni? Az OEP-hez a Teve utcába vagy hova? Budapesti vagyok.
2008. jún. 23. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a területileg illetékes MÁK-hoz. MÁK: Magyar Állam Kincstár. Ők fogják folyositani is. a neten rá tudsz keresni hogy mi a cimük.
2008. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes TB-haz.Azt hiszem egész Bp a Teve utcához tartozik,de hívd fel őket,aztán,ha van valami kirendeltségük a lekhelyednél,akkor majd ők megmondják.Meg általában lehet időpontot is kérni,ami nagy hassal nem hátrány.
2008. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. jún. 23. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
a Mák a gyest folyósítja semmi köze a tgyáshoz és gyedhez.Azokat a területi TB intézi ez tuti-én magamnak intézek mindent és így van.J tipp tényleg ha tudsz a környékeden érdeklődj kirendeltség felől,egyrészt gyorsabban tudod elintézni ,másrészt sokat segítenek tanácsilag ha érdeklődsz.Ezt a Teve utcában nem kapod meg,mert futószalagon megy minden.Én is kirendeltségbe járok,előnye pontosan kapom pl a pénz folyósításokat is,mert ők betartják a 30napot.A teve ui-nem biztos,mert bekerülsz a kartonok közé és majd valamikor sosrra kerülsz..merre felé laksz-dél pesti körzetben tudok segíteni ez ügyben.
2008. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt megköszönném. Csepelre vagyok bejelentve.
2008. jún. 23. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok,én is csepeli,de sztem te írtál privit..sikerült intézned valamit a tb nél???
2008. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!