Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mennyiből gazdálkodik egy...

Ki mennyiből gazdálkodik egy hónapban? Nekünk most nagyon rosszá vált az anyagi helyzetünk és érdekelne, hogy ki mennyiből tud kijönni egy hónapban. Esetleg, ha tudsz adni tanácsot, hogy min lehet még spórolni. Te hogy csinálod?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha valakit bánt a kérdésem, nem turkálni akarok a pénztárcátokban. Csak érdekelne, hogy ki mennyiből tud kijönni egy hónapban és min tud spórolni.
2009. okt. 9. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan szomorú!Hihetetlen,hogy egyszerűen nem veszik észre vagy nem akarják észre venni,hogy az átlag ember hogyan él!Én inkább nem is gondolkodom azon hogy mire mennyi jut,addig amig a hó végén van kenyérre pénz!Sajnos én minimálbért kaptam 65.000-öt kézhez,ami a táppénz miatt most kevesebb!A párom szeptembertől van munkanélkülin,ahonnan még csak mostanság fog jönni vmi!kb 85.000 Ft 3 hónapig aztán csak kevesebb lesz,de remélem talál addigra állást!Van kocsink( muszáj,mert sajnos írtózatosan messze lakunk mindentől),ami havi 40-50 biztos van, rezsi+ számlák szintén 50 e!így talán marad 50 ezer,amiből egész hónapban gazdálkodni kell,ami nem biztos,hogy összejön,ha jön egy nagyobb kiadás!Nem is tudom mi lesz velünk,ha év végén megszületik a baba!A munkahely elvesztések most rendkivül rosszul jött mindenkinek!De az az érdekes,hogy csak nálunk tetőzik még mindig az a rohaadt válság!Apósóm külföldön dolgozik,sok országban jár 6 hét alatt és mindig azt mondja,hogy mindenhol lábalnak kifele és csak nálunk romlik még mindig a helyzet!BORZALMAS!


Bocsi az ide nem tartozó részeket,csak tényleg bosszantó ez az egész!


28 hetes kismama

2009. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát igen,én azon is meglepődtem,hogy itt ezen az oldalon olvastam nemrég,mennyien vesznek méregdrága fp-s játékokat a babáknak,nem is egyett.én bátorkodtam megjegyezni hogy mennyire drágák,és felesleges is.ugylátszik 2 véglet jár erre az oldalra.aki a megélhetésért küzd,és agyal,hogy hyogy jöjjön ki a megmaradt 30 ezerből,a másik fele meg pont ennyit költ méregdrága játékokra,ruhákra stb.ezt nem irigységből írtam,de azért olvastam volna olyan választ is,hogy ők mennyiből gazdálkodnak.sok sikert és kitartást mindenkinek.jó túlélől vagyunk,nem lesz gáz.
2009. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!