Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen éjjelifényt vegyek?

Milyen éjjelifényt vegyek?

Figyelt kérdés
Olcsóbb kategóriásra gondoltam,1000 ft körül láttam,de melyik világit jobban és melyik jobb, az elemes-falraakasztós,vagy a konnektorba dugós? És egy db elég fényt ad? És nekünk a konnektor az ágy végében lent van,onnan is elég fényes?
2009. okt. 9. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk Micimackós van.Ha jól emlékszem az OBI-ban vettük,kb.1500 ft-ért.Konnektorba dughatós és nálunk is a kiságy végénél van a konnektor,de pont elég fényt ad.Se nem sok,se nem kevés.
2009. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz légzésfigyelőtök?Mert pl.az Angelcare az éjjelifényes.
2009. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Nem jó,ha túl erős,pont annyi kell,hogy te láss.Mi vettünk,és erősnek találtam a fényét,ráhúztam 1 fehér zokni:-)Mi is kb.1000 ért vettük 1 villanyszerelési boltban.
2009. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy már lassan 4 hós a babám,eddig egy kislámpa világitott éjjel. Nincs légzésfigyelönk,velem alszik.
2009. okt. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!