Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki kedveli a...

Van olyan, aki kedveli a védőnőjét?

Figyelt kérdés
Mindig csak rosszakat hallok/olvasok a védőnőkről, és már néha azt hiszem, csak én vagyok, aki jóban van vele. Mindig kedves, és valóban hasznos tanácsokat ad. Bármikor kérdezhettem tőle bármit. :)

2013. jún. 4. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
én is szeretem:)
2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon!Az előző is jó fej volt-tavaly előtt szült-a mostani is az.Nem erőszakos,nem tudálékos,ha a doki mást javasol,mint amit ő gondol,mindig mondja,hogy hallgassak rá,mert "mégiscsak ő az orvos".3 gyerekes
2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
őt kedvelem a tudását annál inkább nem.
2013. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

5 védőnőnk volt már (3gyerek):

2-t nagyon szerettem, főleg az egyiket, a mai napig, ha gondom van, őt hívom

2 közömbös volt számomra

1 pedig inkább a nemszeretem kategória (ez van most)

2013. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 4. védőnőt "fogyasztom" :-) Az első idősebb volt,1x találkoztam vele,nyugdíjba ment mikor pár hetes terhes voltam. Lett egy helyettes,Őt kedveltem/kedvelem. Akit "kaptam" a helyettesítés után,azt eleinte nem csipáztam,majd terhes lett,táppénzre ment,lett egy másik helyettes,Őt is kedveltem/kedvelem. Majd "vissza kaptam" akit az első körben nem kedveltem.:-) Vagy Neki tett jót,hogy fia született,vagy én változtam,nem tudom,de nagyon bírom :-) És hiába 4. gyerek,ha hülye kérdésem van,mert már "tudhatnám" a választ,akkor is nyugodtan feltehetem a kérdésem :-)
2013. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!