Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek van nyelvvizsg...

Anyukák, nektek van nyelvvizsgátok? Milyen nyelvből? Terveztek még más nyelvet is tanulni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig angol középfokúm van, októberben megyek spanyolból. Elkezdtem az oroszt is, szeretnék majd abból is nyelvvizsgázni, de nem tudom baba mellett majd mennyire lesz megoldható szerintetek a hatékony nyelvtanulás?
2013. jún. 4. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Angol-spanyol szakon végeztem az egyetemen.Remélem ezzel elég választ adtam:D Nem tervezek mást tanulni.

Szerintem baba mellett nem lehet jól tanulni,csak segítséggel,pl. a barátnőm jövőre diplomázik 8 hónapos a babája,mellette nyelvtanfolyamra jár,hogy nyelvvizsgát tudjon rakni,de a nagymama majdnem mindennap ott van és segít.

2013. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én gyerekek mellett (is)tanulni fogok. Egyetemre is járok, és németet is tanulok (de ezt már csak itthon, nem tanfolyamon). Van két felsőfokúm, németből még csak alap szinten tartok. Sokat értek, még nem beszélek folyékonyan. A gyerek(ek)re az apja fog vigyázni, amíg a levelezős óráim tartanak. SZavakat tanulni meg eddig is úton-útfélen tanultam, mindegyik nyelvből, mosogatás közben, wc-n, elalvás előtt egy 20 percet stb. Nem fognak akadályozni benne a gyerekek.
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy középfok angolom,most lesz egy szakmai középfok angolom és egy ősszel egy szakmai középfok franciám.
2013. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!