Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves gyerekkel Japán...

1,5 éves gyerekkel Japán étterembe? Mit ehet ott ő? Miért kell ilyen helyre vinni egy kicsi babát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem egy másfél évesnek való az étterem??? Te nyilván nem vagy édesanya, mert nem tudod miről beszélsz. A szülőknek nincs joguk étterembe menni, ha nincs ki vigyázzon a gyermekre, mert az elkényeztetett hölgyikéknek böki a csőrüket egy kisgyerek jelenléte? Hát ez gyönyörű! Ezzel most önmagadat minősítetted. Engem sosem zavart az, hogy ha gyerekek voltak az étteremben körülöttünk. Sőt, öröm volt nézni őket, azt, hogy közös kis családi programot szerveztek.... Fel kéne nőnöd!
2013. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok rosszindulatú, csak láttam már 1,5 évest étteremben. Nem neki való."


Szerinted a jobb éttermekben miért van pelenkázóhelyiség? Hány éveseknek?


Nem láttam még olyan éttermet, ahová nem vihetem be a gyermekeimet, csak mert gyerekek. Bár lehet, hogy van olyan matrica, mint a kutyát behozni tilos, csak itt a gyerek feje van pirossal áthúzva... Na, ilyen éttermeket ajánlok neked. Keresd a matricát az ajtón!


A féléves gyerekem is 3x volt már étteremben. Ez jár nekünk, és jár az öt éves kisfiunknak. Ez is egyfajta szocializáció. Meg kell tanulniuk viselkedni ilyen közegben is.

2013. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

Egy másfél éves gyerek már nem is baba.

Miért szerinted mivel foglalják le kétévesen,háromévesen vagy épp 5 évesen?Vagy akkor amíg a gyerek fel nem nő nem lehet étterembe menni?Logikus!

2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak néhány dolog, ami így hirtelen eszembe jutott:

- Mi 3 hónapos babával voltunk wellness szállodában, és senkinek nem volt ezzel problémája. Nyilván nem olyankor mentünk enni, amikor üvölt a gyerek. Egyébként meg kb minden második vendég ott gügyögött a kiscsajnak, totál jól érezte magát.

- Voltunk már kínai étteremben nem egyszer, nem kétszer a nagyobbal is, aki már nem csak anyatejet, bébikaját kap. Még a kínaiban is tudnak sima rántott húst csinálni sült krumplival.

- Sokkal több bunkón, otrombán viselkedő, hangoskodó felnőttel találkoztam már étteremben, mint gyerekkel.

- Szerinted egy másfél éves gyerek hova való? Gondolom szerinted az utcára sem kéne kivinni őket, ha te éppen arra sétálsz. Vagy a másik amit el tudok képzelni, hogy a te gyereke(i)det nem sikerült annyira megnevelned, hogy étterembe mehess velük, ezért féltékeny vagy, és mocskolod azt, aki erre képes. :)

2013. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés egy tökéletes példa arra, mikor valaki nagyon ráér a más dolgával foglalkozni. Na meg persze arra is, milyen féltékeny tud lenni egyes ember a más életére.
2013. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát figyi, az én gyerekem tejérzékeny, elég sok mindent nem ehet, de ez nem jelenti azt,hogy mi akkor most már családostul nem ülhetünk be egy étterembe kajálni!

Ő is másfél éves, és köszöni szépen, nagyon jól el szokott lenni egy étterembe. Ha olyan helyre megyünk,amit nem ismerek és nem tudom,hogy lesz-e neki való étel, akkor viszek neki egy bébiételt!

Bár olyanra még nem volt példa,hogy ne bírjak vele, de általában viszek játékot is, amivel el van! Meg párszor körbesétálunk az éttermen, ami gondolom senkit sem zavar!

2013. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de szerinted japánban nem születnek gyerekek? És szerinted azok mit esznek? Elárulom, de nehogy leess a székről: japán kaját. Az nem mérgező, vagy nem is tudom mi, hogy meg hal tőle a gyerek. Nem is tudom mire gondolsz...
2013. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
87%
be kell zárni a gyereket otthon, majd 18 éves korában kiengedni. üdv sötétség, viszlát józan ész...vigyék, ki kell mozdulni, szocializálódni kell. Fanyalgóknak meg otthon maradni.
2013. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"A japán kaja meg főleg nem. Az a sok fűszer... nem is tudom elképzelni, mit művel a kicsi gyomrával."


Elárulok valamit :D a japán konyha nagyon-nagyon kevés fűszert használ és teljesen egészséges. Inkább a magyar zsíros, fűszeres kajáktól féltsd.

2013. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!