Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta terhes vagyok nem...

Amióta terhes vagyok nem kívánom úgy a sexet mint régen. Most 26-hetes vagyok, az az 6ik. Hónapban, sokszor csak a párom miatt csinálom. Nem veszekszünk és boldogok vagyunk. Volt már valaki így a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én így voltam vele, és ahogy olvastam, mások is.

Szerintem tök természetes dolog, hogy terhesen valakiből ezt váltják ki a hormonok. Valaki meg jobban kívánja...

Ez van. Én nem kívántam, ha meg rávettem magam sem élveztem sajna.

Túl kell lenni ezen is. Egy szerető pár esetében ez nem fog fennakadást jelenteni, együtt átvészelitek a nehéz időszakot. S ha gondot jelent, mondd el a párodnak mit érzel. Ha szeret, megért.

2013. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet, (szintén 26 hetes vagyok) hogy én nagyon kívánnám a dolgot, akár naponta (vagy naponta többször :)), de olykor annyira fáradtnak érzem magam, hogy mozdulni sincs energiám. Amikor viszont van, akkor egyszerűen levakarhatatlan vagyok! :)

Egyébként teljesen normális, változnak a hormonok, van aki jobban (lásd én), van aki kevésbé kívánja a szexet. Szerintem, ez egy szerető párkapcsolatban elfogadható és megoldható. Ha szabad indiszkrét ötleteket adnom, próbáljátok hosszan elnyújtani az előjátékot, hogy rá tudj hangolódni, bevezethettek különféle erotikus játékokat, hogy megjöjjön a kedved, illetve nem feltétlenül a behatolásos verzió a szeretkezés egyetlen formája. ;)

2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó,én az utolsó két terhességemnél végig így voltam :-)

Szerettük/szeretjük egymást,nem veszekedtünk,boldogok voltunk,de a szexet nem kívántam.Jobban esett 1-1 ölelés.

Én átmenetileg fizetős lettem :-) Egy tábla csoki vagy valami finomság kellett hogy legyen előkészítve :-)

Miután megszülettek,ment minden normálisan-vagy is majdnem minden,mert érzékeny volt a méhem (nem a gát,nem a hüvely -mint a normális embereknél!! :-) )


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2013. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, 29 hetes kismama vagyok.nagy nehezen veszem rá magam a szeretkezésre,pedig imádom a párom.Sokat fáj a derekam estére,nem tudok sokat pihenni,mert van egy 2 éves kisfiam.
2013. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!