Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régen hogyan tudták megvizsgál...

Régen hogyan tudták megvizsgálni, hogy terhes-e valaki?

Figyelt kérdés
Mikor még sem ultrahang nem volt, sem egyéb ilyen eszközök. Szóval ha biztosra akarta menni, hogy nem csak késik a menzeszük... hogyan vizsgálták meg a nőket, vagy hogyan derítették ki, hogy biztosan terhes-e?
2013. márc. 6. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Te is Szulejmánt nézel?? Egyébként fogalmam sincs...gondolom kézzel megvizsgálták.
2013. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt nézek:DD Csak nem értem...mert a magzat a méhben van, és a méhszájon túl csak nem nyúltak...azért az már durva lenne (meg szerintem nem is nagyon lehetséges) vagy fogalmam sincs. Meg alapból hogyan érezték meg? Honnan tudták meg... nem tudok rájönni :D
2013. márc. 6. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon régen tapintással, aztán volt a laboratóriumi vizeletvizsgálat. ennek a modern és egyszerűsített változata a mostani otthon végezhető terhességi gyorsteszt.
2013. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem...de mit tapintottak? Bocsi, hogy értetlen vagyok.
2013. márc. 6. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
nem nyúltak fel, hanem az alhasat (azaz tulajdonképpen a méhet) tapogatták meg kívülről
2013. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor mi születtünk nem volt ,még ultrahang, és igen tapintással.
2013. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit hát az orvos értett hozzá, így tudta mi változik ilyenkor.
2013. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A regi dokik meg ma is meg tudjak allapitani a terhesseget kezzel. A megnagyobodott mehet es a mehnyak allapotat nezik.

( amugy en orulok, hogy Hurrem terhes :))

2013. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt valami olyasmi is , hogy rá kellett pisilniük egy békára és onnan tudták... hallottam erről ( nem a filmben)
2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tapintással állapították meg. A méh ilyenkor megnagyobbodik és a méhszáj felpuhul.
2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!