Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet adhatnék a...

Milyen fiú nevet adhatnék a babámnak?

Figyelt kérdés
Néztem már neten, de egyszerűen nem találok olyan fiú nevet amit szivesen adnék a babámnak ha fiú lesz. Ha lány lesz, azt már tudjuk( én szívesen Annát adnék, de közös megegyezés alapján Lia lesz), viszont ha fiúnk lesz lehet hogy nem lesz neve(vicc), mert annyira nem találunk semmi jót. Tudtok adni egy-két tippet, neveket, hogy melyek mennek mostanába, szerintetek melyikek a jók. Köszi.
2008. jún. 16. 23:37
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Szerintem azt a nevet ad amit Te szeretnél a legjobban...de szép név a Bálint Balázs Tomi Klaudió....
2008. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az én fiam Krisztián lett, bár az apja a Nimród mellett kardoskodott, de nekem az ilyen nagyonmagyar nevek nem tetszenek. A Krisztián viszont szerintem kis vagány név. De sose hagyom, hogy bárki Krisznek hívja, az szörnyű. Esélyes volt még a Kevin, de azt meg az apuka nem akarta. Ahol szültem, a kórteremben volt egy Bercel nevű kisfiú, az is nagyon tetszett, meg a Barnabás (ő meg szintén egy ott született fiúcska volt). Aztán szép név még a Tamás is, a Dominik, a Flórián, a Boldizsár, a Noel, a Bendegúz, az Olivér, a Norbert. Most ezek jutottak az eszembe.
2008. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos a vezeték név is, hogy passzoljon hozzá. Amúgy a mi kisfiúnk Balázs lesz. :) 33 hetes kismami
2008. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Viktor, Zalán
2008. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy mi lesz a vezetékneve. Nekem amik tetszenek: Richárd (az én fiamnak ez lett a neve), Dániel, Márk, Máté, Atanáz
2008. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bugyuták az Amerikai hangzású nevek.Magyarok vagyunk,amire legyünk büszkék.Adjál szép magyar nevet a fiadnak!
2008. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem Simon. Nekem ez a szívem csücske :)
2008. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam ÁDÁM, a lányom ANNAMÁRIA és a harmadik babánkat várjuk. Gondolkozunk már a nevén, de még nem döntöttünk: Ábel, Ákos, Áron vagy talán Szilárd?

18 hetes kismami

2008. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ezek már mind felmerültek. És nem tetszenek, bár a Gergő még igen, de valahogy annyi Gergő van a világon hogy nem akarnék tucatnevet adni a babámnak.
2008. jún. 17. 18:05
 20/29 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam Andris lesz.:)

38 hetes kismami

2008. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!