Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is kapott rajtam kívül...

Más is kapott rajtam kívül csekket az Apeh-től?

Figyelt kérdés

2008 májusban szültem, azóta tgyás+gyeden vagyok. Most kaptam egy részletes számlát az eü szolgáltatási járulék késedelmi pótlékairól. Havi bontásban, minden hónapra pótlékot számoltak fel. Össz nem sok, 3.500 Ft körül, de hát az is pénz, másra is tudnám költeni. Meg aztán szeretném tudni,egyáltalán jogos-e? Hiszen így gyeden én járulékot nem is fizetek, akkor pótlékot mért fizessek?

Aki kicsit járatosabb a témában, legyen szíves segítsen, hogy miről van itt szó!? Köszi!


2009. szept. 30. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ne fizesd be. Küldd vissza egy levéllel, hogy felülvizsgálatot kérsz, mert nem vagy járulékfizetésre kötelezett. Én ezt fogom tenni.
2009. szept. 30. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!